Bestsellery

Opona drutowa CONTINENTAL Ultra Gatorskin

121,14 zł
92,13 zł Zniżka 29,01 zł
Dostawa w ciągu 24H
Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Rozmiar
Ilość

Opona CONTINENTAL Ultra Gatorskin to opona z którą nie musisz się martwić o przebicia dętki. Specjalny bieżnik oraz materiał Gatorskin wydłużają okres użytkowania opon. Dzięki wkładce antyprzebiciowej PolyX Breaker opona nadaje się do jazdy po mieście jak i na trasie.

Technologie:

  • PolyX Breaker®

  • DuraSkin®

Dzięki oplotowi PolyX Breaker® wprowadzamy naszą wiedzę o oponach samochodowych do segmentu opon rowerowych. Poliester z powodzeniem stosowany jest od wielu lat w oponach samochodowych, a jego zastosowanie było wielokrotnie sprawdzone. Niezwykle odporne włókno poliestrowe tworzy materiał o ciasnym splocie poprzecznym. W ten sposób osiąga się bardzo wysoką gęstość tkaniny, co czyni oplot wyjątkowo odpornym na przebicia. Oplot PolyXBreaker® nie wpływa negatywnie na opory toczenia.

Opony z ochroną ścianek bocznych DuraSkin® muszą być w stanie toczyć się przez wszelkie przeszkody. Są używane w najtrudniejszych warunkach. Na rowerach kurierów opony te ocierają się o krawężniki, a na rowerach turystycznych przejeżdżają całe kontynenty, bez skazy. W kolarstwie wyścigowym stawiają czoła tak ciężkim próbom, jak wyścig Paryż-Roubaix. Wysokiej jakości materiał poliamidowy chroni osnowę opony przed najgorszymi warunkami. Opony te są bardzo rozpoznawalne dzięki brązowym ściankom bocznym.

011941
2019-11-08

Specyficzne kody

ean13
011941
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Opona drutowa CONTINENTAL Ultra Gatorskin

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: