Lampa rowerowa przednia MacTronic Noise 2, 500 lm

Ładowalna lampa rowerowa przednia Noise 02, 500 lm

Mactronic
319,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Noise 02 to nowa odsłona naszej najmocniejszej lampy rowerowej. Wiele „hałasu” narobi światło o mocy 500 lumenów wydobywające się z diody Cree XM-L. Wiązka jest mocna i skupiona, dzięki czemu oświetli drogę daleko w przód i nawet najciemniejsza droga nie będzie Ci straszna.  Lampa jest bryzgoszczelna, więc będzie też odporna na różne warunki atmosferyczne.

Nowością w Noise 02 w stosunku do poprzedniej wersji jest zwiększona pojemność akumulatora, dzięki czemu może pracować od 2h na najwyższym trybie do 11h na najniższym trybie, ale Noise i tak nie zaskoczy Cię nagłą ciemnością dzięki wskaźnikowi poziomu baterii, który da znać, że bateria się wyczerpuje i albo trzeba przełączyć się na niższy tryb, albo zmienić akumulator. System chłodzenia głowicy zapewni, że lampa się nie przegrzeje.

Co wyróżnia lampę Noise 02 spośród wielu innych? Jest wszechstronna, posiada w komplecie uchwyt i na rower i na kask rowerowy oraz 5 trybów pracy. Obejmuje ją 5-letnia gwarancja (3 lata gwarancji na latarkę z wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych i 2 lata darmowego serwisu pogwarancyjnego – płatność tylko za części, bez kosztów serwisowych). Wyróżnia się też nowym designem – bryła nawiązuje swoim kształtem do logo firmy, została zaprojektowana w Polsce.  Zapewni bezpieczeństwo zarówno rowerzyście miejskiemu (każdy samochód dostrzeże go z daleka), jak i temu na zamiejskich bezdrożach.

Czas pracy: max 2h; wysoki 3h; średni 4,5h; niski 11h; migający 5,5h
Ładowarka:
Moc światła: 500 lm
Uchwyt do mocowania na kask:
Uchwyt do mocowania na rower:
Waga: 116,5 g
Wskaźnik poziomu baterii:
Wymiary: 106 x 38,5 x 38,5 mm
Zasilanie: USB/ 230V AC; 3,7V 2600 mAh Li-ion
Źródło światła: Cree XM-L LED

Brak opinii użytkowników

Napisz opinię

Lampa rowerowa przednia MacTronic Noise 2, 500 lm

16 innych produktów w tej samej kategorii: