Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)

Jak pogodzić jazdę na rowerze z małym dzieckiem? Jest na to jedna odpowiedź – przyczepka montowana do roweru. Dzięki niej rodzice nie muszą rezygnować z aktywności fizycznej, bo np. nie mają z kim zostawić dziecka. Przyczepki marki Thule są wielofunkcyjne, ponieważ mogą one służyć jako wózek, jako wspomniana już przyczepka rowerowa, jako wózek do joggingu, a nawet jako wózek z którym można uprawiać narciarstwo biegowe. Postaramy się przedstawić poszczególne modele, które posiadamy w swojej ofercie.

Maksymalna waga dziecka, które może jeździć w wózku to 22kg, jeżeli jest on dwuosobowy to jest to 2x22kg. Wszystkie przyczepki również można łatwo złożyć, co ułatwi transport autem. Wózki oczywiście spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Thule Chariot Lite

Najprostszy ze wszystkich modeli. Idealnie sprawdzi się do codziennego użytku, ale również do sportowych aktywności.  W zestawie ma mocowanie do roweru oraz zestaw na spacery. Akcesoria do innych aktywności można dodatkowo dokupić (np. koło do joggingu).

 Chariot Lite posiada podstawowe zawieszenie oraz regulowaną kierownicę, aby zapewnić komfort podczas jazdy dla dziecka oraz rodzica. Wózek zawiera dwie osłony, przeciwdeszczową oraz przeciwsłoneczną.

W tym modelu znajdziemy również regulowane otwory wentylacyjne, dzięki którym można regulować przepływ powietrza i temperaturę wewnątrz, szczególnie jest to ważne przy zamontowanej osłonie przeciwdeszczowej.

Thule Chariot Cross

W zestawie posiada to samo co jego poprzednik, czyli mocowanie do roweru oraz zestaw na spacery. Również można dokupić akcesoria do innych aktywności sportowych.

Chariot Cross ma lepsze zawieszenie od modelu Lite. Jest ono regulowane, a resory piórowe zapewnią płynną jazdę. Wózek zawiera również dwie osłony, przeciwdeszczową oraz przeciwsłoneczną, a otwory wentylacyjne są takie same jak w modelu Lite.

Ten model dodatkowo ma regulowane oparcie w siedzeniu dla dziecka, dzięki czemu możemy zwiększyć jego komfort i opuścić oparcie w momencie, gdy np. zaśnie.  Posiada on również dodatkową przestrzeń bagażowa, do której możemy włożyć wszystkie potrzebne rzeczy. Gdy będziemy potrzebowali np. pobiegać, kosz ten łatwo można złożyć, co zwiększy przestrzeń przed nogami. Dodatkiem do wyposażenia jest wyściełane siedzenie, które można wyjąć i wyczyścić.

Thule Chariot Sport

Najbardziej wyposażony ze wszystkich modeli i najbardziej nastawiony na wszelkie aktywności fizyczne. Posiada wszystkie rzeczy co poprzednik Cross, czyli zestaw do roweru i na spacer, otwory wentylacyjne, regulowane siedziska i zawieszenie, dodatkową przestrzeń bagażową oraz osłony na deszcz i na słońce.

Od wcześniejszych modeli różni się kabiną - Climate Control Cockpit w której można odpiąć boczne „okna” oraz można regulować osłonę przeciwsłoneczną, co daje większy komfort w użytkowaniu. Jak na model sportowy przystało, wózek posiada ręczny hamulec tarczowy, który znajduję się na rączce. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy ciągłą kontrolę w nierównym terenie lub podczas biegu. Siedziska są również wyściełane, tak jak w przypadku modelu Cross, ale wyściółka znajduję się również na oparciu, czego poprzedni model nie posiada. Cała wyściółka jest równie łatwo wyciągalna.

Thule Chariot Cab

Przyczepka przystosowana do codziennych dojazdów dla pracującej rodziny. Jest największa ze wszystkich modeli. Posiada powiększoną przestrzeń bagażową do ponad 100l i specjalnie wzmocnioną, twardą podłogę. Siedzenia, które posiada są również powiększone, aby wyższe dzieci mogły się zmieścić.

Oprócz tego jest przystosowana do wszystkich czterech aktywności. W zestawie ma mocowanie do roweru oraz zestaw spacerowy, regulowane zawieszenie i kierownicę, regulowaną wentylację oraz siedzenia i osłonę przeciwdeszczową/przeciwsłoneczną.

Thule Courier

Przyczepka 3 w 1. Jest przystosowana do przewozu dwójki dzieci, do przewozu towarów a nawet psa. Courier ma specjalnie wzmocnioną podłogę, więc jest bardzo wytrzymała, a do przewozu czworonoga trzeba dokupić specjalny zestaw.

W komplecie jest zestaw rowerowy i spacerowy, regulowana kierownica oraz osłony przeciwdeszczowa/przeciwsłoneczna. Przyczepka posiada technologię FlipFlat, dzięki której szybko przekształcimy ją z przewozu dzieci na przewóz towarów.

Thule Coaster XT

Podstawowa przyczepka rowerowa. W komplecie posiada zestaw rowerowy i do spacerowania. Ma dodatkowe miejsce na bagaż oraz miejsce na przechowywanie koła spacerowego. Posiada regulowaną kierownicę, łatwo składalny.

Dodatkowe akcesoria

Hamak dla niemowląt

Przeznaczony dla dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć w wieku od 1 do 10 miesięcy. Dopuszczalna waga dziecka to mniej niż 10kg i do 75cm wzrostu. Z hamaka można korzystać tylko podczas spacerów, nie nadaje się on do aktywności fizycznych.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności