Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)

Nowy trenażer od marki Wahoo, ma sprawdzić się dla osób, które chcą jeździć wygodnie, ale również chcą czuć naturalne wrażenia z jazdy. Firma połączyła trenażer z rolką, która jest popularna np. na rozgrzewkach przed wyścigami.

Trenażer został zaprojektowany tak, aby mógł być dostosowany do praktycznie każdej wielkości ramy. Nie ma znaczenia również kaseta, jak to bywa w przypadku tradycyjnych już trenażerów, bo rower po prostu wstawiamy i jedziemy. Szybko również go z niego wyciągamy, dzięki czemu będzie przydatny na rozgrzewkach.

Dane trenażera:

- Maksymalna moc: 1500 watów,

- Dokładność: +/- 1%

- Waga trenażera: 22,6kg

- Łączność: Bluetooth/ANT+/FE-C

Co oferuje Kick Rollr?

Przednią podstawkę-chwytak na koło, co daje poczucie komfortu i zapewnia bezpieczeństwo. Ponieważ na klasycznej rolce oprócz samej jazdy trzeba umieć utrzymać równowagę oraz potrafić na nią wchodzić i schodzić. Dzięki tej podstawce jest wygodniej i osoby początkujące nie będą miały żadnych problemów z korzystaniem z trenażera. Uchwyt pomieści opony do 53mm szerokości.

Szybkość montażu. Nie potrzebuje on zmiany kasety i nie ma problemu z osiami, bo wystarczy wyregulować rozstaw kół, wstawić rower i od razu można rozpocząć trening. Jest to szczególne wygodne, gdy z trenażera korzysta więcej osób, bo dzięki temu każdy z łatwością dostosuje go do siebie. Trenażer szybko i łatwo skonfigurujemy z aplikacją Wahoo Fitness, po to aby sparować go z czujnikami.

Interaktywność. Trenażer ma połączenie Bluetooth i ANT+, dzięki którym można łączyć się z aplikacjami np. Zwift. Trenażer jest interaktywny, ale nie posiada w sobie miernika mocy. Nie przeszkadza to jednak w jego użytkowaniu, ponieważ możemy z niego korzystać jak ze zwykłej rolki, a na dodatek będzie mierzył prędkość i dystans, bez żadnych dodatkowych czujników.

Trenażer jest kompatybilny z wentylatorem Wahoo Headwind. Po sparowaniu urządzeń wraz ze wzrostem prędkości czy tętna podczas jazdy, wentylator zacznie wiać mocniej.

Pedały Powrlink Zero

Do kompletu pod trenażer, warto będzie zaopatrzyć się w kompatybilne pedały z pomiarem mocy. Jeżeli wykonujemy specjalistyczne treningi bazujące na watach, albo lubimy sobie popatrzeć z jaką mocą jedziemy to pedały będą koniecznością.

Powrlink zostały zbudowane na bazie platformy Speedplay. Dzięki temu mają one 3 osiową regulację położenia bloków, przez co są najdokładniejsze, jeżeli chodzi o kwestię bikefittingowe. Posiadają uszczelnione łożyska oraz obustronne wpinanie.

Producent podaje, że dzięki pomiarowi mocy z obu pedałów otrzymamy szczegółowy pomiar mocy całkowitej w granicach dokładności  1%.

Akumulator ma starczać na długie jazdy. Jego praca jest szacowana do 75 godzin. W aplikacji Wahoo Fitness i na liczniku Element będą się wyświetlały komunikaty z ostrzeżeniem o niskim poziomie baterii oraz w postaci diod LED na korpusie pedałów.

 

Oba produkty będą dostepne od 29.03.2022r.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności