Buty Rowerowe SIDI Tiger - żółto/czarne

620-67-62_SIDI

Rozmiar:

-69%
499,99 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 199,00 zł

Przeznaczenie: MTB
Zapinanie: Tecno 3 System
Wierzch: mikrofibra Techpro, Sidi Heel Cup, Reflex Adjustable Heel Retention Device, Rubber Toe
Podeszwa: MTB SRS Carbon Ground

Zastosowane Technologie:

double tecno 3 system push

System DOUBLE TECNO-3 PUSH składa się z dwóch niezależnych pokręteł mikrometrycznych umiejscowionych na pojedynczej bazie, które dodatkowo ułatwiają zakładanie i zdejmowanie buta. Symetryczny i centralnie zamontowany mechanizm zapewnia optymalne dopasowanie do każdego podbicia stopy. Przyciski zlokalizowane na pokrętłach otwierają klamry umożliwiając precyzyjną regulacje naprężenia. Zwolnienie obydwu zapięć następuję poprzez równoczesne naciśniecie przycisków zlokalizowanych po przeciwnych stronach pokręteł. Można zrobić to bez problemu przy pomocy palców jednej ręki.

sidi heel cup

Wzmocniona pięta sprawia, że stopa przytrzymywana jest w optymalnym położeniu. Pięta nie podlega deformacji nawet po długim czasie użytkowania.

adjustable heel retention device

System, dzięki któremu możliwe jest regulowanie objętości tylnej części buta, tuż nad piętą. System usztywnia tylną cześć buta i umożliwia lepsze dopasowanie buta w tej strefie. Dzięki możliwości regulacji objętości w okolicy pięty but nie ma możliwości przesuwania się podczas agresywnych sprintów, czy trudnych siłowych podjazdów. System jest regulowany za pomocą dwóch niezależnych wkrętów. By zacieśnić go wokół pięty należy przykręcić wkręty w stronę znaku +, analogicznie by zwiększyć jego rozstaw, w  stronę znaku -. System jest wymienny i  dostępny ofercie części zamiennych.

rubber toe

Przednia część czuba buta wykonana z odpornej na uderzenia kamieni gumy.

mtb srs carbon-ground

Podeszwa MTB SRS Carbon-Ground przenosi standard jazdy MTB na wyższy poziom. Jest to możliwe, dzięki obniżeniu wagi pary butów o prawie 100 gram w stosunku do modelu MTB Dragon Carbon SRS, bez utraty sztywności i wytrzymałości.  Wymienne elementy bieżnika znajdujące się w okolicy śródstopia i pięty montowane są bezpośrednio do podeszwy wykonanej z kompozytu węglowego. Nowością jest wymienna wkładka montowana bezpośrednio pod blokiem, która chroni podeszwę przed uszkodzeniem od pedałów. Niektórzy producenci (np. LOOK czy Crankbrothers) zalecą stosowanie dodatkowej podkładki w celu wydłużenia żywotności podeszwy lub zmniejszenia ryzyka jej pękania.  Podobnie jak w przypadku niższych modeli istnieje możliwość przykręcenia specjalnych kołków zwiększających przyczepność w trudnym, stromym, czy błotnistym terenie. Kołki sprzedawane są jako osobny element. Elementy bieżnika dostępne są w ofercie części zamiennych.

  • Pora roku Lato
  • Płeć Męskie
  • Kolor czarny
    Żółty
  • Podeszwa Karbon
  • Indeks 620-67-62_SIDI
  • EAN13 8017732491534

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...