Teraz przy zakupie dowolnego roweru w naszym sklepie stacjonarnym lub online, 10% wartości jednośladu otrzymasz w wybranych przez Ciebie akcesoriach!

Promocja obowiązuje w naszym sklepie stacjonarnym w Gdańsku, jak również przy zakupach przez Internet.

Przy zakupie nieprzecenionego roweru przez Internet, jeżeli chcesz skorzystać z promocji, w komentarzach dotyczących zamówienia wpisz PROMOCJA oraz jakie akcesoria chcesz otrzymać gratis. Jest to konieczne aby skorzystać z oferty. Jeśli rower kosztuje np. 3000 zł, wybierz akcesoria za kwotę 300 zł. Jeżeli przekroczysz tą kwotę, skontaktujemy się z Tobą, by uzgodnić ostateczną kwotę do zapłaty - najlepiej wybierz opcję płatności przelewem tradycyjnym :)

Wszystkie promocyjne akcesoria zostaną uwzględnione na paragonie lub fakturze, 1zł/sztuka, a cena roweru zostanie pomniejszona o tą kwotę. 

W przypadku zwrotu roweru  zakupionego przez Internet na warunkach promocyjnych, należy odesłać go wraz ze wszystkimi gratisowymi akcesoriami.

Promocja trwa od 08.09.2020 do 30.10.2020.

Nie obowiązuje przy zakupie na raty 0%.

Nie łączy się z innymi promocjami.

Zapraszamy do skorzystania z promocji w sklepie stacjonarnym Wysepka w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 470 (Hala Olivia) oraz online na www.wysepka.pl