Bestsellery

Dzwonek rowerowy BASIL BIG BELL BOHEME 80mm indigo
  • Dzwonek rowerowy BASIL BIG BELL BOHEME 80mm indigo

Dzwonek rowerowy BASIL BIG BELL BOHEME 80mm indigo

45,45 zł
Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ilość
Dzwonek rowerowy BASIL BIG BELL BOHEME 80mm

Dzwonek Basil Boheme Big Bell to stylowy wybór dzwonka rowerowego, z klasyczną podstawą i efektownym wzorem. Duża średnica 80 mm czyni go odważnym dodatkiem do roweru, a głośny dźwięk ding-ding pozwala światu wiedzieć, że przyjeżdżasz. Taki dzwonek jest koniecznością do jazdy na rowerze w ruchliwym mieście. Jeśli walczysz o to, aby dotrzeć na czas tam, gdzie potrzebujesz, lub zawsze napotykasz stada pieszych, ten niezawodny dzwonek rowerowy pomoże oczyścić Ci ścieżkę. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Ten dzwonek rowerowy jest tylko jednym z dodatków w kolekcji Basil Boheme. Jeśli ten motyw Cię urzekł, przebierz cały rower za pomocą pasujących do siebie torebek i pokrowców na siodła o tym samym wzorze.

Średnica: 80 mm
Materiał: stalowy
Mocowanie: na kierownicę

KOLEKCJA:

BASIL BOHEME
Ubierz swój rower w najnowsze wzory Boheme a wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie. Graficzny wzór krzyżujących się ściegów łączy się tu z abstrakcyjnymi sylwetkami ptaków. Kolekcja dostępna jako podwójne torby, torby do miasta, pojemne torby carry all bag są dopasowane do pozostałych akcesoriów takich jak pokrowce na siodła i dzwonki rowerowe. Kolekcja zaprojektowana na beztroską jazdę w odrobinie luksusu.

HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
BAS-50434
2019-05-24

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Dzwonek rowerowy BASIL BIG BELL BOHEME 80mm indigo

Napisz swoją opinię

8 innych produktów w tej samej kategorii: