Bestsellery

Kask SPECIALIZED S-Works Evade z ANGI - Sagan unde
  • Kask SPECIALIZED S-Works Evade z ANGI - Sagan unde

Kask SPECIALIZED S-Works Evade z ANGI - Sagan unde

1 056,10 zł
Dostawa w ciągu 24H
Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Rozmiar
Ilość

Pracując nad kolekcją Sagan, przeanalizowaliśmy dwa style jazdy Petera i na ich podstawie stworzyliśmy linię produktów – Overexposed i Underexposed. Produkty Overexposed podkreślają pozycję Sagana jako gwiazdy wyścigu – głośnej jednak eleganckiej z subtelnym dodatkiem tęczy. Produkty Underexposed pokazują drugą stronę Sagana, chłodnego i przyczajonego, przy użyciu czerni, szarości i kolorów tęczy. S-Works Evade to ulubiony kask Petera, więc musiał pojawić się w kolekcji, tak aby przypominać Ci o pogoni za Twoją własną tęczą.

Pracując nad aerodynamiką Evade praktycznie przeprowadziliśmy się do Win Tunnel. Posiadanie własnego tunelu pozwala nam myśleć o aero już w fazie projektowania nowych produktów, a nie tylko testować w nim gotowe rozwiązania. W Win Tunnel szczegółowo przeanalizowaliśmy każdy aspekty budowy kasku, który następnie poddaliśmy testom w warunkach rzeczywistych, aby nic nie było dziełem przypadku. To, że kask jest najszybszym modelem szosowym, jaki do tej pory wykonaliśmy, jest efektem tysięcy godzin testów i prac działu badań i rozwoju.

Lepsza aerodynamika i lżejsza budowa nie oznaczają wcale mniejszego bezpieczeństwa. Konstrukcja opiera się na technologii Energy Optimized Multi-Density EPS, czyli odpowiednim rozmieszczeniu elementów z pianki o różnej gęstości. Z kolei otwory wentylacyjne zostały opracowane tak, by przepływ powietrza nie tylko chłodził głowę, ale również zmniejszał całkowity opór powietrza. Oczywiście oba te aspekty - wentylacja i aerodynamika - zostały zoptymalizowane w Win Tunnel, i to nie jeden po drugim, ale w ramach równoczesnych testów i pomiarów. Wloty oraz kanały wewnątrz kasku opracowaliśmy w taki sposób, aby do chłodzenia wykorzystać jak największą ilość powietrza. A efekt? Nowy Evade ma najlepszy z dostępnych dziś systemów wentylacji i pozwala zapomnieć, że w ogóle masz na głowie kask.

Dzięki naszej pracy Evade pozwala zaoszczędzić 50 sekund na dystansie 40 km w porównaniu do tradycyjnych kasków szosowych i około sześciu sekund w porównaniu z poprzednią wersją. Teraz możesz jechać szybko i czuć wiatr we włosach tak, jakbyś jechał bez kasku. Żaden inny kask szosowy nie jest w stanie tego zapewnić.

Nowy ANGI Crash Sensor gwarantuje spokój ducha Tobie i Twoim najbliższym - czujnik współpracuje z aplikacją na iOS lub Android, a po wykryciu wypadku automatycznie wysyła wiadomość na wybrane numery z listy kontaktów telefonu. Synchronizacja z naszą aplikacją oraz STRAVA® umożliwia śledzenie pozycji wg współrzędnych GPS.

Oczywiście nawet najszybszy kask będzie bezużyteczny, jeżeli nie będzie idealnie dopasowany. Wzięliśmy to pod uwagę i wyposażyliśmy nowy S-Works Evade w najnowocześniejsze rozwiązania, jak system Mindset HairPort 2 z mikroregulacją, miękką nierozciągliwą siateczkę oraz wkładki czołowe Gutter Action, dzięki którym pot nie spływa do oczu. Dodaliśmy również magnetyczną klamrę, by maksymalnie ułatwić zapinanie jedną ręką w trakcie jazdy.

•Wbudowany czujnik wypadku ANGI.

•Zawiera roczną subskrypcję w aplikacji Specialized Ride Premium.
•Nowy MIPS SL jest najlżejszą i najlepiej wentylowaną wersją systemu ochrony MIPS, dostępną wyłącznie w kaskach Specialized.

•Dzięki zakrojonym na szeroką skalę pracom rozwojowym w Win Tunnel, Evade jest najszybszym kaskiem szosowym.

•System wentylacji 4th Dimension z głębokimi kanałami oraz dużymi otworami wlotowymi i wylotowymi łączy maksymalne chłodzenie z aerodynamiką.

•Opatentowana konstrukcja z pianki EPS o zróżnicowanej gęstości pochłania energię uderzeń.

•Opatentowany, wzmocniony aramidem szkielet, który stanowi stelaż dla pianki EPS, znakomicie pochłania energię uderzenia.

•Ultralekki system HairPort II micro-dial umożliwia szeroki zakres indywidualnego dopasowania.

•Wkładki Gutter Action to wyższy komfort i lepsze odprowadzanie potu.

•Cienkie, miękkie i lekkie paski systemu mocującego 4X DryLite nie rozciągają się pod wpływem potu ani wody.

•System Tri-Fix zapewnia wygodę i łatwą regulację pasków.

•Paski systemu mocowania obniżają wagę i zwiększają bezpieczeństwo.

•Prosta w użyciu i bezpieczna klamerka magnetyczna.

60719-1743
2019-08-09

Specyficzne kody

ean13
888818515301
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Kask SPECIALIZED S-Works Evade z ANGI - Sagan unde

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: