Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
Kask SPECIALIZED Align II - black
Kask SPECIALIZED Align II - black
Kask SPECIALIZED Align II - black
Kask SPECIALIZED Align II - black
Kask SPECIALIZED Align II - black
Kask SPECIALIZED Align II - black

Kask SPECIALIZED Align II - black

60821-1042

Rozmiar:

-25%
218,01 zł 290,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 218,01 zł
Powiadom o dostępności

Czysta estetyka, wygodne dopasowanie i przystępna cena — oto, co składa się na Align II. Wyróżniającą cechą Align II jest włączenie wielokierunkowego systemu ochrony przed uderzeniami (MIPS), opatentowanej technologii zaprojektowanej w celu łagodzenia sił obrotowych przenoszonych do mózgu podczas określonych scenariuszy uderzenia pod kątem.

Ochrona potwierdzona certyfikatem, estetyka, wygoda i dopasowanie, oraz przyjazna cena—tak można przedstawić Align II. Kask Align II otrzymał rewolucyjną technologię ochrony przed uderzeniem MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) - opatentowane rozwiązanie chroniące przed działaniem siły skrętnej powstającej, kiedy uderzenie nie następuje pod kątem prostym. Zastosowanie MIPS nie wpływa w żaden sposób na komfort - model Align II posiada sprzączkę Tri-Fix Web Splitter, system dopasowania Headset SX z łatwą regulacją oraz znakomitą wentylację 4th Dimension, i dostępny jest w trzech uniwersalnych rozmiarach. Jeżeli szukasz kasku z nowoczesnymi rozwiązaniami w przystępnej cenie, wybierz Align II.

  • System MIPS to warstwa o niskim współczynniku tarcia, która umożliwia ruch ślizgowy od 10 do 15 mm we wszystkich kierunkach. Badania wskazują, że zmniejsza to część sił obrotowych przenoszonych do mózgu podczas uderzeń pod kątem.
  • Dzięki specjalnemu Tri-Fix utrzymującemu paski na miejscu i trzem rozmiarom skorupy, rowerzyści mogą uzyskać łatwe i dokładne dopasowanie, które pasuje do szerokiego zakresu rozmiarów głowy. Dodaj pokrętło z mikro regulacją, aby regulować w locie, a masz pewność, że masz łatwe, bezpieczne i dokładne dopasowanie.
  • 4th Dimension Cooling System optymalizuje wentylację.
  • Skorupa In-molded poprawia wytrzymałość i zmniejsza wagę.
  • Odblaskowe naklejki pomagają zwiększyć widoczność w warunkach słabego oświetlenia.
  • Kolor czarny
  • Indeks 60821-1042
  • EAN13 888818640720

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności

Loading...