Buty Specialized S-Works Trivent (2016)

Kiedy liczą się sekundy przy przesiadce na rower, żadne inne buty nie sprawdzą się lepiej - a dodatkowo zapewniają maksymalną wydajność w siodle. Najbardziej zaawansowane triatlonowe buty na świecie S-Works Trivent powstały z myślą o zawodach na najwyższym światowym poziomie.

Specialized
Rozmiar obuwia
1 599,00 zł
1 299,00 zł Zniżka 300,00 zł
Brutto

Kiedy liczą się sekundy przy przesiadce na rower, żadne inne buty nie sprawdzą się lepiej - a dodatkowo zapewniają maksymalną wydajność w siodle. Najbardziej zaawansowane triatlonowe buty na świecie S-Works Trivent powstały z myślą o zawodach na najwyższym światowym poziomie. Dzięki rewolucyjnemu zapięciu Tri-Specific Drawbridge pięta jest "otwarta" i ułatwia zakładanie w trakcie jazdy, natomiast zatrzask Launch Clip utrzymuje buty w poziomie, aby nic nie stało na przeszkodzie do szybkiego rozpoczęcia części rowerowej triatlonu. Dodajmy do tego regulację temperatury, sztywną i efektywną podeszwę oraz zapewniającą wydajność i dopasowanie ergonomię Body Geometry, a jesteś już o krok bliżej swojego rekordu życiowego.

 

- Podeszwa i wkładka Body Geometry: zaprojektowane pod kątem ergonomii i poddane testom naukowym - zwiększają moc i efektywność oraz zapobiegają kontuzjom dzięki optymalizacji wzajemnego ułożenia biodra, kolana i stopy.

- Rewolucyjne zapięcie Tri Specific Drawbridge minimalizuje czas zakładania/zdejmowania buta (zgłoszone w urzędzie patentowym).

- Karbonowa podeszwa FACT™ 12,0 z jednokierunkowymi włóknami węglowymi i konstrukcją TorsionBox poprawia sztywność zmniejszając wagę.

- Lekkie pokrętło Boa® L4 i dożywotnia gwarancja Boa® Lifetime.

- Wymienne, wytrzymałe linki ze stali z oplotem.

- Klips mocowany do łuku ułatwia szybkie zakładanie (zgłoszenie patentowe).

- Gładki but środkowy zapewniający komfort bez skarpetek.

- Otwarty język zapewnia wietrzenie i szybkie schnięcie - zapięcie Velcro® na palcach.

- Wymienne klocki na pięcie.

- Komfort zapewnia lekki, wytrzymały i wodoodporny materiał wierzchni Micromatrix.

- Zatrzask na trzy śruby, kompatybilny z większością pedałów szosowych.

- Waga ok.: 280g (jeden but rozmiaru 42)

Brak opinii użytkowników

Napisz opinię

Buty Specialized S-Works Trivent (2016)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Szanowni Państwo

W związku z przebudowa sklepu w sprawie dostępności produktów

prosimy o kontakt telefoniczny

Telefon: 58 340 38 92