Bliższe spojrzenie na markę SCOTT

Żadnych skrótów - to właśnie slogan marki SCOTT definiujący ducha marki w tworzeniu rzeczy we właściwy sposób, z właściwych powodów. To hasło jest wskazaniem tego, jak w SCOTT projektuje się produkty, a także uosobieniem prawdziwego piękna sportu widzianego przez producenta. W Scott wierzy się, że największe osiągnięcia nie są dziełem przypadku, a ciężkiej pracy.

Rowery elektryczne SCOTT

Szukasz trudniejszych przejażdżek, bardziej stromych podjazdów lub dłuższych dni na siodle? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pełnego wsparcia, czy tylko niewielkiej pomocy, w ofercie SCOTT znajdziesz rower, który spełni Twoje potrzeby. Rowery elektryczne SCOTT są dostępne w szerokiej gamie - rowerów MTB, trekkingowych i miejskich. Czas na odkrywanie!

Silniki elektryczne

Firma SCOTT współpracuje z trzema firmami tworzącymi silniki do rowerów elektrycznych: Bosch, Mahle i TQ. Każda z tych marek wyróżnia się czymś innym, dlatego SCOTT zawsze dobiera silnik do modelu roweru, z myślą o trasach, jakie będzie pokonywał oraz wymaganiach kolarzy.

Sterowanie z aplikacji

Niezależnie od tego, jaki silnik będzie zastosowany w naszym rowerze, do każdego z nich producent przygotował aplikację na smartfon. Takie rozwiązanie umożliwia nam przechowywanie wszystkich danych na temat roweru w jednym miejscu, a także na łatwy dostęp do ustawień czy tras.

Różnorodne propozycje

SCOTT w swojej ofercie posiada rowery elektryczne o rozmaitych charakterach. Dzięki temu możemy wybrać ten, który będzie do nas najlepiej dopasowany i pozwoli nam przemieszczać się tam, gdzie tylko zechcemy. Niedostępne dotąd trasy z rowerem elektrycznym będą w zasięgu ręki.

Rowery górskie SCOTT

Rowery górskie SCOTT są bronią wybieraną przez wielu najlepszych kolarzy z całego świata, którzy zdobyli wiele tytułów mistrzów świata i olimpijskich. Ale firma ta nie spoczywa na tych sukcesach, nadal tworzy i rozwija najlepsze rowery MTB na świecie. I to nie tylko dla dobrych kolarzy, ale dla każdego, kto chce jeździć na rowerze. Możesz być entuzjastą cross country, miłośnikiem szlaków, wielbicielem enduro, szalonym zjazdowcem lub fanem elektrycznych rowerów górskich - w ofercie SCOTT znajdziesz idealny rower MTB.

Rowery szosowe i gravelowe SCOTT

Rowery szosowe SCOTT projektowane są z niesamowitą precyzją i przykładaniem uwagi do każdego szczegółu. Każda taka drobna rzecz może dokonać ogromnej różnicy i zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy. Niezależnie od poziomu umiejętności, rodzaju jazdy, płci i wieku - SCOTT ma rower szosowy dla Ciebie!

Rowery gravel SCOTT to również dopracowane w każdym szczególe propozycje dla osób, które poszukują lekkiej, zwinnej i szybkiej konstrukcji na rozmaite tereny. Dzięki nim wybierzesz się w podróż, jak i na codzienny trening.

Podróżowanie ze SCOTT

Rowery crossowe i trekkingowe SCOTT to wszechstronne konstrukcje, które zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i niezawodności w każdym terenie. Unikalna geometria tych konstrukcji wykorzystuje w sobie cechy rowerów MTB i szosowych, dzięki czemu są one doskonałe zarówno do codziennych dojazdów, jak i dłuższych podróży.

Rowery SCOTT dla dzieci

Cel marki SCOTT przy tworzeniu rowerów dziecięcych jest prosty - by dawać dzieciom możliwość zakochania się w wolności, jaką dają dwa kółka. Niezależnie od wieku i doświadczenia pociechy, rower dziecięcy SCOTT to zapewnienie dobrej zabawy i budowania pewności siebie z każdym przebytym kilometrem.

Wyposażenie SCOTT - akcesoria i odzież rowerowa

Od kasków przez okulary przeciwsłoneczne, obuwie i odzież, aż po nakolanniki i ochraniacze pleców - SCOTT oferuje jedne z najlepiej przemyślanych rozwiązań sprzętowych na rynku. Chwyć swój rower, SCOTT wesprze każdą kolarską potrzebę.

Kaski i okulary SCOTT

Każdy kolarz wie, jak ważnym elementem wyposażenia są rowerowe okulary przeciwsłoneczne i kask. Z nimi zapewniamy sobie wygodę i bezpieczeństwo, dbając o oczy i głowę. SCOTT w swojej ofercie posiada liczne okulary rowerowe oraz kaski rowerowe, które zdecydowanie warto sprawdzić.

Odzież i obuwie SCOTT

Niezależnie od tego, czy jeździsz ulubionym szlakiem, czy wspinasz się na oszałamiające przełęcze - w ofercie odzieży rowerowej SCOTT znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz by czuć się komfortowo i świetnie wyglądać.

Buty rowerowe SCOTT to szybkie i dokładne dopasowanie, odpowiednia wentylacja i wsparcie stóp gdy tylko tego potrzebujesz.

Wyrusz w drogę ze SCOTT

Marka SCOTT istnieje, by dostarczać sportowcom innowacyjny sprzęt, który zainspiruje ich do przekraczania własnych granic. Wierzą oni w ambicję, pasję i poświęcenie, tak samo jak wierzą w design, innowacje i technologie. Rowery SCOTT, sprzęt, akcesoria i odzież to z pewnością rzeczy, które warto znać i używać.

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...