Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)

Zachęcamy do rezerwacji terminu na przegląd, w naszym systemie on-line lub telefonicznie (58) 522 35 80

Niewidoczne jest najważniejsze!

Przynieś swój rower do naszego serwisu, a my zadbamy o jego stan techniczny, używając oryginalnych części serwisowych Shimano! To właśnie niewidoczne na pierwszy rzut oka okładziny hamulcowe i linki mają kluczowy wpływ na bezpieczeństwo.

W Shimano Service Center Wysepka otrzymasz najlepsze wsparcie techniczne i znajdziesz przystępne źródło informacji na temat komponentów Shimano. Właściwy dobór oryginalnych części jest teraz jeszcze prostszy, a szybka obsługa posprzedażowa łatwiej dostępna. Zapraszamy serdecznie!

Nowość!

Aby zaoszczędzić Wasz czas stworzyliśmy dla Państwa wygodne narzędzie do rezerwacji terminu naprawy waszego sprzętu. Kalendarz serwisowy gwarantuje sprawną rezerwację terminu oraz szybką naprawę  roweru w ustalonym z góry czasie.  Możliwość naprawy roweru w EXPRESOWYM tempie!

Kontakt

Wysepka – Shimano Service Center
Gdańsk Oliwa Grunwaldzka 470 (Hala Olivia)
Telefon: 58 522 35 80
E-mail: serwis@wysepka.pl

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności