Bestsellery

Kask MTB SPECIALIZED Ambush Comp z ANGI - black
  • Kask MTB SPECIALIZED Ambush Comp z ANGI - black

Kask MTB SPECIALIZED Ambush Comp z ANGI - black

486,99 zł
Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Rozmiar
Ilość

Przy szybkiej jeździe na szlaku nie ma czasu na zastanawianie się, czy kask sprawdzi się w razie wypadku. A z drugiej strony, zakładanie pełnego kasku na każdą przejażdżkę jest lekką przesadą. Dlatego skonstruowaliśmy Ambush Comp - lekki kask z dodatkową ochroną w przystępnej cenie.

Ambush Comp chroni głowę z każdej strony, a ewentualne wstrząsy skutecznie tłumi pianka osłonięta od wewnątrz materiałem Composite Matrix. Pianka ma stałą gęstość, a wraz z kompozytowym wzmocnieniem efektywnie pochłania energię uderzenia. Pomimo dodatkowej ochrony kask świetnie leży, dzięki zastosowaniu kompletnego systemu Mindset 360. Osiem ustawień wysokości zapewnia idealne dopasowanie, a praktyczne pokrętło pozwala szybko dopasować kask w trakcie jazdy. Ambush Comp to również znakomita wentylacja i chłodzenie 4th Dimension z dużymi otworami wlotowymi i wylotowymi, zapobiegającymi przegrzaniu nawet w najgorętsze dni.

Nowy ANGI Crash Sensor gwarantuje spokój ducha Tobie i Twoim najbliższym - czujnik współpracuje z aplikacją na iOS lub Android, a po wykryciu wypadku automatycznie wysyła wiadomość na wybrane numery z listy kontaktów telefonu. Synchronizacja z naszą aplikacją oraz STRAVA® umożliwia śledzenie pozycji wg współrzędnych GPS.

Kask posiada również osłonkę z precyzyjną regulacją, pod którą bez problemu zmieszczą się okulary przeciwsłoneczne. Po zsumowaniu wszystkich cech trudno znaleźć godnego konkurenta dla Ambush Comp.

•Wbudowany czujnik wypadku ANGI.

•Zawiera jednorazowy kod aktywacyjny do aplikacji Ride.

•Z systemem MIPS.

•Wewnętrzne wzmocnienie kompozytu pozwala na zastosowanie większych otworów wentylacyjnych dla lepszego chłodzenia.

•Proces formowania skorupy kasku zwiększa jego wytrzymałość i obniża wagę.

•System Mindset 360, z regulacją nacisku z każdej strony, pięcioma ustawieniami wysokości i zintegrowanym pokrętłem, daje bezpieczeństwo i optymalne dopasowanie w trakcie jazdy.

•Precyzyjna regulacja osłonki pozwala wybrać optymalne położenie w trakcie jazdy i idealnie dopasować kask do okularów.

•System wentylacji 4th Dimension z szerokimi, połączonymi wewnątrz kanałami i dużymi otworami wylotowymi zwiększa przepływ powietrza i odprowadza ciepło.

•Przedłużona część tylna zapewnia wytrzymałość i dodatkową ochronę.

•System Tri-Fix zapewnia wygodę i łatwą regulację pasków.

60219-4312

Specyficzne kody

ean13
888818435098
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Kask MTB SPECIALIZED Ambush Comp z ANGI - black

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: