Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni trenażerów, funkcjonuje cały rok bez względu na pogodę.

Wypożyczenie możliwe po podpisaniu umowy wypożyczenia i wniesieniu opłaty za cały okres wypożyczenia.

W ofercie posiadamy trenażery ELITE DIRETO, ELITE SUITO, ELITE QUBO POWER MAG.

Minimalny okres wypożyczenia to 7 dni.

Elite DIRETO:
105 zł / 7 dni

Kaucja zwrotna 500 zł

Direto – posiada zintegrowany miernik mocy OTS (Optical Torque Sensor), co zapewnia najlepszą dokładność danych podczas treningu. Mierzy moc wyjściową z dokładnością ± 1,5%. Automatycznie zmienia opór podczas treningu i jest w stanie symulować podjazdy o nachyleniu do 24%. Maksymalny generowany opór wynosi aż 2300 W przy prędkości 40 km/h. Jest to trenażer typu DIRECT DRIVE w pełni „grywalny”, który ma możliwość pełnego wykorzystania aplikacji: My E-Training, Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest.

Elite SUITO:
70 zł / 7 dni

Kaucja zwrotna 500 zł

Suito - Symuluje podjazdy o nachyleniu do 15%. Potrafi wygenerować opór ponad 1900 W przy prędkości 40 km/h. Jest to trenażer typu DIRECT DRIVE w pełni „grywalny”, który ma możliwość pełnego wykorzystania aplikacji: My E-Training, Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest.

Elite QUBO:
35 zł / 7 dni

Kaucja zwrotna 200 zł

Qubo – magnetyczny trenażer rolkowy, umożliwiający pomiar prędkości, mocy i kadencji. Posiada regulowany, 8-poziomowy opór umożliwiający prowadzenie treningów na wysokiej kadencji oraz typowo siłowych, realizowanych na dużym oporze. Rolkę wykonano z elastożelu zapewniającego cichą pracę i wysoką trwałość. Model kompatybilny jest z urządzeniami wyposażonymi w łączność bezprzewodową ANT+ oraz Bluetooth.

Elite DIRETO:
390 zł / 30 dni

Kaucja zwrotna 500 zł

Elite SUITO:
300 zł / 30 dni

Kaucja zwrotna 500 zł

Elite QUBO:
90 zł / 30 dni

Kaucja zwrotna 200 zł

Trenażery wypożyczamy w raz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami do użytkowania (podstawka pod przednie koło, antena ANT+, opona, adaptery pod różne standardy ram).

Jak wypożyczyć?

Wystarczy zarezerwować dogodny dla nas termin wypożyczenia poprzez nasz system, wybrać rodzaj trenażera oraz dokonać opłaty. Minimalny okres wypożyczenia to 7 dni.

Następnie trzeba udać się do sklepu w celu podpisania umowy najmu, zostawienia kaucji (w gotówce) oraz odbioru sprzętu.

Odbiór i zdanie sprzętu możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00

W razie pytań odnośnie instalacji trenażera jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 58 522 35 86

Jeżeli po 7 dniach zdecydujesz się na zakup u nas trenażera, to zwrócimy Ci całą kwotę za wypożyczenie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności