Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni trenażerów, funkcjonuje cały rok bez względu na pogodę.

Wypożyczenie możliwe po podpisaniu umowy wypożyczenia i wniesieniu opłaty za cały okres wypożyczenia.

W ofercie posiadamy trenażery ELITE DIRETO, ELITE SUITO, ELITE QUBO POWER MAG.

Minimalny okres wypożyczenia to 14 dni.

Elite DIRETO:
210 zł / 14 dni

Kaucja zwrotna 500 zł

Direto – posiada zintegrowany miernik mocy OTS (Optical Torque Sensor), co zapewnia najlepszą dokładność danych podczas treningu. Mierzy moc wyjściową z dokładnością ± 1,5%. Automatycznie zmienia opór podczas treningu i jest w stanie symulować podjazdy o nachyleniu do 24%. Maksymalny generowany opór wynosi aż 2300 W przy prędkości 40 km/h. Jest to trenażer typu DIRECT DRIVE w pełni „grywalny”, który ma możliwość pełnego wykorzystania aplikacji: My E-Training, Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest.

Elite SUITO:
140 zł / 14 dni

Kaucja zwrotna 500 zł

Suito - Symuluje podjazdy o nachyleniu do 15%. Potrafi wygenerować opór ponad 1900 W przy prędkości 40 km/h. Jest to trenażer typu DIRECT DRIVE w pełni „grywalny”, który ma możliwość pełnego wykorzystania aplikacji: My E-Training, Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest.

Elite QUBO:
70 zł / 14 dni

Kaucja zwrotna 200 zł

Qubo – magnetyczny trenażer rolkowy, umożliwiający pomiar prędkości, mocy i kadencji. Posiada regulowany, 8-poziomowy opór umożliwiający prowadzenie treningów na wysokiej kadencji oraz typowo siłowych, realizowanych na dużym oporze. Rolkę wykonano z elastożelu zapewniającego cichą pracę i wysoką trwałość. Model kompatybilny jest z urządzeniami wyposażonymi w łączność bezprzewodową ANT+ oraz Bluetooth.

Elite DIRETO:
390 zł / 30 dni

Kaucja zwrotna 500 zł

Elite SUITO:
300 zł / 30 dni

Kaucja zwrotna 500 zł

Elite QUBO:
90 zł / 30 dni

Kaucja zwrotna 200 zł

Trenażery wypożyczamy w raz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami do użytkowania (podstawka pod przednie koło, antena ANT+, opona, adaptery pod różne standardy ram).

Jak wypożyczyć?

Wystarczy zarezerwować dogodny dla nas termin wypożyczenia poprzez nasz system, wybrać rodzaj trenażera oraz dokonać opłaty. Minimalny okres wypożyczenia to 14 dni.

Następnie trzeba udać się do sklepu w celu podpisania umowy najmu, zostawienia kaucji (w gotówce) oraz odbioru sprzętu.

Odbiór i zdanie sprzętu możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00

W razie pytań odnośnie instalacji trenażera jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeżeli po 14 dniach zdecydujesz się na zakup u nas trenażera, to zwrócimy Ci całą kwotę za wypożyczenie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności