Czujnik SPECIALIZED ANGI

60519-8000
230,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
Powiadom o dostępności

Nasz opatentowany czujnik ANGi przywoła pomoc, kiedy Ty nie będziesz w stanie. Jest to pierwsze urządzenie, które chroni przed, w trakcie i po wypadku. Działa w połączeniu z aplikacją Specialized Ride na smartfony z iOS lub Android. Kiedy wykryje wypadek, uruchamia odliczanie, które możesz zatrzymać, jeżeli nic Ci się nie stało. Jeżeli jednak ANGi uzna, że potrzebujesz pomocy, wyśle powiadomienie do wybranych przez Ciebie kontaktów z Twoją ostatnią znaną pozycją GPS. A co się stanie, kiedy zgubisz zasięg? ANGi pomyślał również o tym. Kiedy wiesz, że po drodze możesz nie mieć zasięgu, ustaw oczekiwany czas jazdy przed wyruszeniem w trasę. Sygnał jest niezbędny 
w momencie, kiedy rozpoczynasz wycieczkę. Jeżeli nie zakończysz jej w zakładanym czasie, ANGi wyśle wybranym przez Ciebie osobom powiadomienie wraz z Twoją ostatnią lokalizacją.

  • ANGi to urządzenie do śledzenia jazdy, wykrywanie zderzeń i sygnalizator bezpieczeństwa po sparowaniu z aplikacją Specialized Ride.
  • Wykrywa potencjalnie niebezpieczne siły działające na głowę (tylko w sytuacjach, w których sam nie możesz wezwać pomocy) i przekazuje do aplikacji Specialized Ride, która powiadamia Twoje kontakty alarmowe i wysyła im najnowsze współrzędne GPS.
  • Mocowany do kasków Specialized ANGi-ready i większości innych kasków rowerowych.
  • Około sześć miesięcy pracy na baterii pastylkowej 2032.
  • Waga: 10 gramów z baterią
  • Dwuletnia gwarancja na czujnik
  • Indeks 60519-8000

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności

Loading...