Filtruj według

Kategorie
Rozmiar kół
Rozmiar
Kolor
Cena

Lista produktów marki KROSS

Rowery, akcesoria i odzież rowerowa Kross to wysokiej klasy produkty wywodzące się z centralnej Polski.

Znaleźliśmy 467 produkty spełniające wybrane kryteria

keyboard_arrow_down

Historia marki Kross stanowi fascynującą opowieść o firmie i wizjonerze Zbigniewie Sosnowskim, który postanowił zarazić więcej osób pasją do jazdy rowerem.

Lata 90. nie były łatwymi dla przedsiębiorstw. Pan Zbigniew jednak zdecydował się podjąć próbę i otworzyć w Przasnyszu sklep rowerowy. Wierzył w to, że kolejne dekady sprawią, że rower stanie się nieodłącznym kompanem codziennego życia. Lata ciężkiej pracy i wiary w sukces sprawiły, że Kross z małego sklepu rowerowego ewoluował w czołowego producenta dwukołowców w Europie.

W roku 2000 nastąpił najbardziej dynamiczny punkt dla marki, kiedy to w Przasnyszu powstał nowoczesny zakład produkcyjny. Najnowszej generacji rozwiązania informatyczne umożliwiły optymalne zarządzanie nad procesami montażu i składowania rowerów. Dzięki temu firma mogła dynamicznie się rozwijać i zakotwiczyć proces produkcji w Polsce. Nowoczesne ramy, wzory i wysoka jakość sprawiły, że marka Kross stała się konkurencją dla firm rowerowych znanych już na całym świecie. Rower Kross to obecnie bardzo pożądany produkt, który doskonale służy kolarzom w codziennym przemieszczaniu się, nie tylko w naszym kraju.

Pasja w tworzeniu rowerów i wieloletnia wiedza ekspercka jest siłą marki Kross. W tej firmie stawia się na progresywność, nowoczesność, a także pozytywne emocje użytkowników. Hasło marki Kross, „nic nie musisz, wszystko możesz” sprawia, że w użytkownikach tych rowerów budzi się energia i motywacja do działania, a rower Kross staje się ważną częścią życia.

Obecnie Kross to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek rowerów. Odwiedzając Przasnysz i okolice istnieje możliwość, że na szlaku spotkamy pana Zbigniewa lub pracowników z drużyny KROSS Staff Team.

W naszej ofercie znajdziesz liczne produkty marki Kross. Rozpoczynając od rowerów, przez części, aż po dętki i opony. Ciekawą propozycją jest także odzież rowerowa tej firmy, ochrona kolarza – kaski i okulary rowerowe, jak i ochrona jednośladu – zabezpieczenia rowerowe. Produkty Kross cechują się wysoką jakością i stworzeniem z prawdziwą pasją do jednośladów, jeżeli więc poszukujesz nowego roweru, odzieży, czy akcesoriów – sprawdź wywodzącą się z Polski markę Kross.

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...