Lista produktów marki CAMELBAK

Bukłaki, plecaki rowerowe, bidony i butelki na wodę - wszystko z oferty CamelBak jest przemyślane i wykonane ze szczególną dbałością.

Znaleźliśmy 23 produkty spełniające wybrane kryteria

keyboard_arrow_down

Entuzjasta rowerów Michael Eidson brał udział w wyścigu "Hotter'N Hell 100" i dokładnie tym jest on do dziś: 100-milowym wyścigiem drogowym, trwającym cztery dni w wyczerpującym letnim upale Wichita Falls w Teksasie. Woda jest niezbędna do przetrwania wyścigu, ale jest niewiele miejsc, w których można ją uzupełnić, nie mówiąc już o czasie na postój. Eidson, z zawodu technik ratownictwa medycznego, wymyślił rozwiązanie w locie: napełnił worek infuzyjny wodą, wsunął go do białej skarpety z rurką (tak, prawdziwej skarpety z rurką) i wepchnął całe urządzenie z tyłu koszulki rowerowej. Następnie przerzucił wąż przez ramię i zacisnął go spinaczem do bielizny. Tak narodziło się nawodnienie bez użycia rąk. I CamelBak został stworzony, aby je realizować.

Jeff Wemmer, wyczynowy rowerzysta, który mocno zakochał się w CamelBak, był pod takim wrażeniem produktu, że zaczął przynosić plecaki na wyścigi, aby je sprzedawać. Mówimy o fanie. CamelBak w końcu go zatrudnił, a w 1993 roku Jeff wyruszył w podróż, aby utrzymać startup w bardzo trudnych czasach. Wieść firmowa głosi, że Jeff odwiedzał sklepy rowerowe od Florydy po Kalifornię, prezentując produkt CamelBak z tyłu swojego motocykla. Każde zamówienie, które Jeff przefaksował z powrotem do fabryki, tchnęło kolejny dzień życia w CamelBak.

Wiele się zmieniło od czasów worka infuzyjnego w skarpecie sprzedawanego przez jednego sprzedawcę jeżdżącego na motocyklu, ale podstawowe wartości marki CamelBak pozostają takie same - potrzeba odwagi, przekonania i wyobraźni, aby zaspokoić pragnienie bycia lepszym - od wynalezienia kategorii nawodnienia do stania się wiodącym na świecie producentem rozwiązań nawadniających.

W naszym sklepie Wysepka.pl znajdziesz produkty rowerowe znacznie ułatwiające codzienne poruszanie się jednośladem. Bidony rowerowe CamelBak są świetną propozycją dla osób, które chcą mieć zawsze ulubiony napój w zasięgu ręki. Propozycje tej marki występują w rozmaitych wersjach, dzięki czemu każdy kolarz może znaleźć model doskonale dopasowany do swoich oczekiwań. Modele Podium występują w aż czterech wersjach: klasycznej, chill – zachowującej niską temperaturę napoju, ice – jeszcze dłużej utrzymującej chłód, a także dirt – skierowanej do kolarzy górskich, ze specjalną osłoną ustnika. Butelki CamelBak również są świetną opcją na posiadanie napoju zawsze w zasięgu ręki. W ofercie są butelki na wodę dla dzieci i dorosłych, modele ze słomką, jak i standardowym ustnikiem. Wszystkie z butelek CamelBak posiadają szeroki otwór do napełniania i czyszczenia, dzięki czemu korzysta się z nich bardzo łatwo i wygodnie.

Plecaki rowerowe CamelBak to również świetna propozycja dla każdego kolarza. Wyposażone w bukłak, pozwalają na wygodne zapakowanie potrzebnych pod ręką rzeczy. Ich kształt został zaprojektowany specjalnie z myślą o jeździe na rowerze, a anatomiczna konstrukcja dopasowuje się do pleców użytkowników i zapewnia komfort noszenia. Bukłak to doskonałe ułatwienie przemieszczania się, zwłaszcza w miejscach, w których nie możemy sobie pozwolić na postój czy nawet chwilowe zdjęcie ręki z kierownicy. Ukryty w plecaku bukłak posiada długą słomkę, która znajduje się blisko naszej twarzy. Dzięki temu możemy łatwo się nawodnić praktycznie nie zmieniając przy tym pozycji.

Sprawdź produkty CamelBak w sklepie rowerowym Wysepka i przekonaj się jak bardzo są one praktyczne i wygodne.

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...