Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)

Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.
Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex lub do paczkomatów InPost.
Istnieje również możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie stacjonarnym al. Grunwaldzka 470, 80-309 Gdańsk.

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 2 dni robocze liczone od momentu złożenia zamówienia, chyba że przy danym produkcie widnieje inna informacja (np. 3-5 dni). Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika.

Rowery - dostawa

Czas dostawy roweru ze sklepu internetowego wynosi maksymalnie 2 dni robocze liczone od momentu złożenia zamówienia. Z wyjątkiem, że przy danym produkcie widnieje inna informacja (np. 3-5 dni). Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika.

UWAGA! - Nie wysyłamy rowerów marki SCOTT i BERGAMONT. Zakup rowerów tych marek, jest możliwy tylko z odbiorem osobistym. 

Kuier FedEx

Rower wstępnie złożony - 50 zł

Kuier FedEx

Rower dla dzieci - 30 zł

Dostawa pozostałych produktów

W zależności od produktu oferujemy różne metody dostawy. Do wyboru: przesyłka kurierska z płatnością z góry oraz płatnością za pobraniem. Paczkomaty InPost oraz odbiór w sklepie stacjonarnym Wysepka.

Kuier FedEx

Płatność z góry - 14 zł

Pobranie - 24 zł

Paczkomaty InPost

Płatność z góry - 12 zł

Odbiór w salonie

Odbiór osobisty - 0 zł

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności