Kask rowerowy GIRO Fixture II W

GR-7149942

Rozmiar:

Kolor:

-9%
299,90 zł 329,90 zł
Produkt jest dostępny!

  Kup teraz, otrzymasz pojutrze!

  Loading...
  Weź w leasing LeaseNow

  30 dni na zwrot

Stylistyka kolarstwa górskiego na najwyższym poziomie w przystępnej cenie ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do pokonywania przygód na drogach pożarowych i krętych szlaków singletrackowych.

Jak ulepszyć najlepiej sprzedający się kask nr 1 na Ziemi? Ostrożnie i ze skrupulatną dbałością o szczegóły. Ten zaktualizowany kask marki Giro ma zmienioną sylwetkę, przeprojektowaną integrację systemu ochrony mózgu Mips® i ulepszoną moc chłodzenia. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na przygodę w terenie, czy po prostu na relaksującą przejażdżkę, Fixture™ Mips II oferuje odpowiednie połączenie wartości, wydajności i klasycznego designu, którego nie da się pobić. Dzięki mocnemu i efektownemu stylowi, szybkoschnącej wyściółce, prostemu i trwałemu systemowi dopasowania Roc Loc® Sport oraz odblaskowym tylnym naklejkom, każde wymaganie rowerzystek zostało spełnione. Wszystkie te aktualizacje i ulepszenia nie niosą za sobą jednak dwa razy wyższej ceny - Fixture Mips II zachowuje swoją pozycję lidera pod względem stosunku cena-jakość.

Konstrukcja:

Skorupa poliwęglanowa In-Mold z wkładką EPS

Szybkoschnąca wyściółka

Refleksyjne elementy z tyłu

Daszek:

Snap-Fit 2

Wentylacja:

16 otworów wentylacyjnych z głębokimi kanałami wewnętrznymi

System dopasowania:

Roc Loc Sport

Waga:

325 g (rozmiar Uniwersalny)

Certyfikat:

CPSC Safety

Zintegrowany system MIPS

Wszystkie kaski Giro są zaprojektowane tak, aby redukować jak najwięcej energii uderzenia, jednocześnie spełniając i przekraczając rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w Integrated Mips® jest zmniejszenie sił rotacyjnych przy jednoczesnym zwiększeniu dopasowania i komfortu poprzez połączenie płaszczyzny poślizgu Mips z regulowanym systemem dopasowania kasku. Giro wierzy, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może być przenoszona na mózg rowerzysty podczas niektórych uderzeń.

Konstrukcja In-Mold

Konstrukcja In-Mold łączy wytrzymałą poliwęglanową skorupę zewnętrzną z pochłaniającą uderzenia piankową wyściółką kasku. Proces fuzji pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski in-mold są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

Dopasowanie Roc Loc Sport

System dopasowania Roc Loc® Sport oferuje łatwą obsługę jedną ręką z zakresem regulacji 7 cm. Pewne kliknięcie i dźwięk informują rowerzystów, że kask dostosowuje się do wygodnego dopasowania. Dzięki komfortowi podobnemu do Roc Loc® 5 i kompatybilności z kucykiem, nowy system dopasowania Roc Loc® Sport zapewnia najwyższą funkcjonalność kaskom sportowym. Wersje ze zintegrowanym systemem ochrony mózgu Mips® mogą zapewnić dodatkową ochronę w przypadku niektórych uderzeń.

Elementy odblaskowe

Odblaskowe detale poprawiają widoczność w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia. Gdy są oświetlone przez źródło światła, takie jak reflektory, poprzez powrót światła z powrotem do źródła i dotarcie do oka kierowcy.

Uniwersalny rozmiar

Kaski Universal Fit zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały dobrze i pasowały prawie każdemu przy pierwszej próbie. Dzięki opracowaniu zastrzeżonych rozmiarów skorupy w oparciu o konkretne grupy klientów i połączeniu ich z łatwym w regulacji systemem dopasowania, łatwo jest uzyskać właściwe dopasowanie, od razu po wyjęciu z pudełka, bez kłopotów i kosztów związanych z przymierzaniem wielu rozmiarów.

 • Przeznaczenie MTB
 • Płeć Damskie
 • Indeks GR-7149942
 • EAN13 196178246521

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Niektórzy producenci oferują możliwość przedłużenia gwarancji. Szczegółowe warunki przedłużonej gwarancji znajdziesz na poniższych informacjach od producentów: Specialized, Scott, Kross, Puky, Unibike, Marin Bikes

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...