Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
Kask szosowy damski GIRO Agilis W
Kask szosowy damski GIRO Agilis W
Kask szosowy damski GIRO Agilis W

Kask rowerowy GIRO Agilis W

GR-7140739

Rozmiar:

Kolor:

-22%
349,90 zł 449,90 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
Powiadom o dostępności

Agilis to właściwy wybór dla rowerzystek poszukujących kasku, który łączy lekkość i trochę głębsze pokrycie głowy z wieloma funkcjami związanymi z jazdą szosową i na różnych nawierzchniach. Dopasowanie jest wygodne i bezpieczne dzięki systemowi dopasowania Giro Super Fit Engineering i regulowanemu systemowi Roc Loc® 5.

Zewnętrzna skorupa Hardbody™ rozciąga się do wnętrza kasku i jest uformowana z twardego poliwęglanu, który jest trwale połączony z wkładką piankową EPS przy użyciu procesu In-Mold ™ w celu ulepszenia trwałości i wentylacji bez zwiększania masy konstrukcji.

Cechy:

  • Antybakteryjna wyściółka Coolfit
  • Pełne owinięcie Hardbody
  • Lekkie paski z klamrą Slimline

Wentylacja:

32 otwory wentylacyjne z wewnętrznymi kanalikami

Konstrukcja:

Skorupa z poliwęglanu In-Mold z wyściółką EPS

System dopasowania:

Roc Loc 5

Rozmiary:

S: 51–55cm

M: 55–59cm

Certyfikat:

CPSC Bicycle

Technologie:

Coolfit aniti-microbial padding - wkładki antybakteryjne pomagają pochłaniać pot i wilgoć, zapewniając jednocześnie trwałe działanie antybakteryjne

In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

Roc Loc 5 Fit System - branżowy punkt odniesienia jeśli chodzi o wygodę, trwałość, regulację i oszczędność na wadze. Oprócz wzbogacenia dopasowania i wygody kasków, Roc Loc 5 pozwala Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund, za pomocą jednej ręki. Jest również lżejszy od podobnych systemów czyniąc go najbardziej luksusowym w noszeniu.

Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.

Women's Series - to kolekcja różnych styli kasków, dopasowań i cen stworzona na potrzeby kobiet. Podczas gdy poziom detalu i zakres kolorów jest unikatowy to kaski te nie mają unikatowego „dostosowania dla kobiet”. Wynika to z tego, że nie ma różnic anatomicznych pomiędzy głowami kobiet a mężczyzn, za wyjątkiem średniego rozmiaru średnicy czaszki. I odkąd rozmiary kasków Giro pokrywają 98% populacji ludzkiej, wierzymy, że Women’s Series oferuje więcej opcji dla kobiet, niż jakakolwiek inna marka.

  • Przeznaczenie Szosowe
  • Płeć Damskie
  • Indeks GR-7140739
  • EAN13 768686474460

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Niektórzy producenci oferują możliwość przedłużenia gwarancji. Szczegółowe warunki przedłużonej gwarancji znajdziesz na poniższych informacjach od producentów: Specialized, Scott, Kross, Puky, Unibike, Marin Bikes

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...