Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
Kask rowerowy SPECIALIZED Loma
Kask rowerowy SPECIALIZED Loma
Kask rowerowy SPECIALIZED Loma
Kask rowerowy SPECIALIZED Loma
Kask rowerowy SPECIALIZED Loma
Kask rowerowy SPECIALIZED Loma
Kask rowerowy SPECIALIZED Loma
Kask rowerowy SPECIALIZED Loma

Kask rowerowy SPECIALIZED Loma

60124-1403

Rozmiar:

Kolor:

520,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
Powiadom o dostępności

  Kup teraz, otrzymasz pojutrze!

  Super! Wyślemy Ci ten produkt za darmo!

  30 dni na zwrot

Przedstawiamy zupełnie nowy kask Loma - zaprojektowany dla rowerzystów, których przygody nie są definiowane przez powierzchnie pod nimi. Niezależnie od tego, czy jeździsz po szutrowej ścieżce, czy miażdżysz ją na gładkim podjeździe, Loma płynnie integruje najwyższej klasy innowacje i wydajność, które można znaleźć w naszych kaskach S-Works klasy premium, w połączeniu z elegancką estetyką, aby uzyskać najlepszy dodatek do sprzętu terenowego.

Stworzony, aby zapewnić komfort, ponadczasowy styl i pewność siebie, kask Specialized Loma ma wiele takich samych funkcji komfortu i wentylacji, jak kaski S-Works klasy premium i system Mips Essential Core. Poznaj zupełnie nowy Loma - idealny kask dla kolarzy szosowych i szutrowych, którzy chcą połączyć wysokie osiągi z wygodą i funkcjonalnością.

5-gwiazdkowy kask Virginia Tech®: model Loma uzyskał najwyższą 5-gwiazdkową ocenę Virginia Tech® Helmet Rating od znanego na całym świecie Virginia Polytechnic Institute and State University.

Schowek na okulary przeciwsłoneczne: Celowo zaprojektowany schowek na okulary zapewnia bezpieczne przechowywanie okularów, gdy trzeba je zdjąć podczas długich wspinaczek lub chwil odpoczynku.

Wentylacja: Jeśli chodzi o wentylację, Specialized upewniło się, że uwzględnione zostały kluczowe wnioski i innowacje z ich kasków S-Works klasy premium. Model Loma jest wyposażony w technologię chłodzenia czoła 4D, a także zaprojektowane wewnętrzne kanały, które zapewniają chłodzenie głowy, gdy jazda się nagrzewa.

Mips: Kask Loma jest wyposażony w system Mips Essential Core - warstwę o niskim współczynniku tarcia, która umożliwia ruch ślizgowy od 10 do 15 mm we wszystkich kierunkach. Badania wskazują, że pomaga to zmniejszyć niektóre siły obrotowe przenoszone na mózg podczas uderzeń pod kątem.

 • Mips Essential Core to warstwa o niskim współczynniku tarcia, która umożliwia ruch ślizgowy w zakresie od 10 do 15 mm wszystkie kierunki. Badania wskazują, że pomaga to zmniejszyć część sił obrotowych przenoszone na głowę podczas uderzeń pod kątem.
 • Skorupa kasku wykonana z poliwęglanu zapewniająca większą trwałość i doskonałe wykończenie.
 • System dopasowania FS3 i regulacja podstawy potylicznej ułatwiają dopasowanie, zapewniając wygodę i możliwości dostosowania kąta kasku, aby mieć pewność, że kask i okulary pozostaną idealnie zsynchronizowane.
 • Kask Loma jest wyposażony w technologię 4D Brow Cooling oraz duże tylne otwory wylotowe dla dodatkowej wentylacji
 • Regulowany rozdzielacz pasków Tri-Fix w połączeniu z cienką taśmą o grubości 10 mm dla zwiększenia komfortu.
 • Kask Loma uzyskał najwyższą, międzynarodową ocenę 5 gwiazdek Virginia Tech® Helmet Rating™ renomowanego Instytutu Politechnicznego Wirginii i Uniwersytetu Stanowego.
 • Waga: 290 g (rozmiar M)

Wentylacja

Wentylacja w kasku Loma jest zgodna z najwyższej jakości kaskami Specialized S-Works, z technologią chłodzenia czoła 4D, a także zaprojektowanymi wewnętrznymi kanałami, aby zapewnić chłodzenie głowy, gdy jazda się nagrzewa.

Komfort

Wzorując się na swoich wysokiej klasy kaskach S-Works Evade 3 i Prevail 3, Specialized wyposażyło model Loma w łatwo regulowany system dopasowania FS3 w połączeniu z podstawą potyliczną dla spersonalizowanego dopasowania, co zapewnia niezrównany komfort.

5-gwiazdkowa ocena

Model Loma uzyskał najwyższą 5-gwiazdkową ocenę Virginia Tech® Helmet Rating od znanego na całym świecie Virginia Polytechnic Institute and State University.

 • Przeznaczenie Fitness
  Gravel
  Miejskie
  Szosowe
 • Płeć Damskie
  Męskie
 • Kolor Biały
  Czarny
 • Indeks 60124-1403
 • EAN13 196625089541

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Niektórzy producenci oferują możliwość przedłużenia gwarancji. Szczegółowe warunki przedłużonej gwarancji znajdziesz na poniższych informacjach od producentów: Specialized, Scott, Kross, Puky, Unibike, Marin Bikes

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...