Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
Opona zwijana CONTINENTAL Grand Prix TT - 1
Opona zwijana CONTINENTAL Grand Prix TT - 2

Opona zwijana CONTINENTAL Grand Prix TT

CO0100487

Rozmiar:

-9%
291,01 zł 319,00 zł

Opona CONTINENTAL Grand Prix TT jest przeznaczona do szybkiej jazdy podczas zawodów triathlonowych i indywidualnej jazdy na czas. Opona dzięki specjalnej mieszance BlackChili posiada bardzo niskie opory toczenia przy dużej przyczepności, natomiast dzięki wkładce Vectran opona jest również odporna na przebicia.

Technologie:

  • BlackChili

  • Vectran

Dzięki naszej unikalnej mieszance bieżnika, która jest produkowana tylko w Niemczech, zrewolucjonizowaliśmy sport kolarski. Dzięki legendarnej mieszance BlackChili odpowiedzieliśmy na odwieczne pytanie o najlepszą równowagę przyczepności i oporu toczenia podczas jazdy na rowerze.

Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny (LCP). Materiał Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak nić pajęcza, Vectran™ ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.

  • Indeks CO0100487
  • EAN13 4019238551402

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...