Bestsellery

Sakwa Miejska BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary
  • Sakwa Miejska BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary
  • Sakwa Miejska BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary
  • Sakwa Miejska BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary
  • Sakwa Miejska BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary

Sakwa Miejska BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary

154,39 zł
Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Sakwa Miejska Pojedyńcza BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary

Ilość

Sakwa Miejska Pojedyńcza BASIL CITY SHOPPER 14-16L, mocowanie na haki Hook-On System, poliester, szara

Basil City Shopper to idealna sakwa rowerowa, która pasuje do zgrabnego stylu miasta. Pracuj, zaprzyjaźniaj się, wychodź, idź na targ lub po prostu odpocznij po godzinie jogi. Ta sakwa nie jest zbyt ciężka, zbyt duża, ale przestronna (od 14 do 16 litrów) i wystarczająco mocna, aby pomieścić wiele przedmiotów codziennego użytkowania. Sakwa posiada wodoodporne składane zapięcie z magnesem i zapobiega przedostawaniu się deszczu. Sakwę można łatwo przymocować do bagażnika roweru i można ją łatwo nosić na ramieniu dzięki odpinanemu paskowi. Sakwa posiada wewnętrzną kieszeń z zamkiem błyskawicznym oraz opcję montażu oświetlenia LED.

Funkcje:

- Możesz nosić sakwę miejską na ramieniu dzięki odpinanemu paskowi na ramię.
- Łatwy i szybki montaż do bagażnika roweru za pomocą haczyków Hook-On System.
- Dzięki odblaskowym akcentom ze wszystkich stron, jesteś bardziej widoczna w ciemności.


Wymiary: 30 cm x 18 cm x 49 cm
Waga: b.d.
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 14-16 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
BAS-17780

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Sakwa Miejska BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary

Sakwa Miejska Pojedyńcza BASIL CITY SHOPPER 14-16L, szary

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: