Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)
  • -21%
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T
Trenażer ELITE Suito-T

Trenażer ELITE Suito-T

2 499,00 zł 3 149,00 zł -20,64%
Brutto
Time left

Kalkulator kredytowy

 

SUITO-T to domowy trener Elite Suito bez dołączonej kasety z zębatką, potężny i kompaktowy model, który oferuje całkowitą kompatybilność z kilkoma typami rowerów. Potężny, solidny i cichy, SUITO-T to interaktywny trenażer domowy zaprojektowany z myślą o realistycznym, dokładnym i przyjemnym treningu rowerowym. Wyposażony w bezpośrednią transmisję, aby zapewnić zwiększoną dokładność i ciszę podczas treningu, SUITO-T jest bardzo stabilnym trenażerem nawet podczas najbardziej intensywnych sprintów, a jego mały rozmiar ułatwia transport i przechowywanie w dowolnym miejscu. 

Różnica między Suito a Suito-T?

SUITO i SUITO-T to dwa identyczne trenażery domowe o tych samych specyfikacjach technicznych, zarówno pod względem funkcji strukturalnych, jak i elektronicznych. To, co je dzieli, to kaseta zębatek, która jest zawarta w Suito, ale nie jest zawarta w SUITO-T.

Kompaktowa konstrukcja

Główną cechą tego domowego trenażera jest solidna stalowa konstrukcja, idealna do zapewnienia trwałości i stabilności nawet podczas intensywnych sprintów. Dzięki eleganckiemu i solidnemu profilowi ​​SUITO-T ma szeroką podstawę nośną ze wstępnie zmontowanymi nogami podporowymi. Wystarczy je odpowiednio ustawić, aby uruchomić automatyczny mechanizm blokujący.

Dokładne treningi rowerowe

SUITO-T symuluje gradienty do 15% z dokładnością ± 2,5%, jeden z najpotężniejszych trenażerów domowych, których możesz użyć, aby uwolnić całą swoją moc nawet podczas najbardziej intensywnych sprintów.

Kadencja bezczujnikowa

Wszystkie trenerzy domowe Elite natychmiast wysyłają dane dotyczące mocy, prędkości i rytmu, stając się w ten sposób skutecznymi narzędziami do tworzenia dokładnego programu treningowego i możliwie jak największej replikacji treningów na świeżym powietrzu. Kadencja jest mierzona za pomocą praktycznej technologii bezczujnikowej (tj. bez czujników do zastosowania w rowerze) i jest obliczana na SUITO-T jako funkcja zmian prędkości.

EL0191004
Nowy produkt
2021-09-04
Brak opini
Przewoźnik Informacje Cena
Wysepka - odbiór osobisty Wysepka - odbiór osobisty
Odbiór w sklepie - poinformujemy Cię o skompletowanym zamówieniu
Darmowa
Kurier DHL Kurier DHL
Czas dostawy podany na stronie produktu.
Darmowa
Kurier DHL - POBRANIE Kurier DHL - POBRANIE
Czas dostawy podany na stronie produktu.
Darmowa

Powiązane produkty

Szczegóły

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności