Trenażer ELITE Justo

EL0211001
-26%
3 499,00 zł 4 699,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3 499,00 zł
Powiadom o dostępności

Justo to nowy trenażer najwyższego poziomu z pakietu interaktywnych trenażerów Elite. Niezwykła dokładność, nachylenie do 24%, zintegrowany miernik mocy, automatyczna kalibracja, zdefiniowane na nowo tryby autonomiczne. Justo to trenażer domowy, który stawia sobie wyzwania i pozwala uzyskać więcej z treningów rowerowych. Justo to najbardziej zaawansowane narzędzie w naszym katalogu trenażerów domowych: możesz jeździć na rowerze i trenować w domu, z wysokim realizmem i dreszczykiem emocji, jednocześnie sprawdzając swoje umiejętności jazdy na rowerze dzięki ukierunkowanym programom i niezliczonym wirtualnym wyścigom dostępnym w aplikacjach do jazdy na rowerze stacjonarnym.

Używaj go zawsze

Justo jest również częścią gamy interaktywnych trenażerów z podwójnym protokołem komunikacyjnym ANT+™ FE-C i Bluetooth®, co oznacza, że ​​Justo ma pełną interakcję z aplikacjami, oprogramowaniem, komputerami, smartfonami, tabletami i Apple TV. Dzięki Justo otrzymujesz nawet bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję aplikacji Elite My E-Training. W pakiecie znajdziesz również inne kupony umożliwiające skorzystanie z okresu próbnego na najpopularniejsze platformy do kolarstwa halowego, takie jak Zwift, TrainerRoad, Rouvy, Kinomap czy Bkool.

Przyjazny środowisku

Niezwykła estetyka i duch wyścigów łączą się w Justo wraz z innowacyjnością i zrównoważonym rozwojem. Struktura Justo jest zbudowana z elementów z tworzyw sztucznych pochodzących z przyjaznego dla środowiska przetwarzania zgodnie z cyklicznym modelem produkcyjnym mającym na celu zmniejszenie zużycia surowców już od fazy projektowania.

Maksymalna kompatybilność

Justo jest kompatybilny z rowerami szosowymi, szutrowymi i górskimi dzięki piastom 130-135 x 5 mm z szybkozamykaczem i piastom z osią przelotową 142 x 12 mm (adaptery w zestawie). Justo może natychmiast pomieścić kasety szosowe Shimano 9/10/11/12 i jest kompatybilne z 12-rzędowymi MTB Shimano (z korpusem Micro Spline, kod 1014315), Campagnolo 9/10/11/12 (z kodem korpusu 1014233), SRAM NX 12 biegów z korpusem Shimano i 12 biegów SRAM (z korpusem XD / XDR, kod 1014279). Specjalne korpusy piasty do Campagnolo, SRAM XD / XDR, 12 biegów SRAM NX i 12 biegów Shimano micro Spline.

Funkcja mostu

Justo jest wyposażony w dwa kanały Bluetooth do jednoczesnego podłączenia dwóch urządzeń Bluetooth®, takich jak komputer rowerowy, gdy jest podłączony do oprogramowania treningowego. Dzięki nowym funkcjom Cardio Bridge i Cadence Bridge możesz również podłączyć do trenażera czujnik tętna lub czujnik kadencji, gdy jesteś połączony z oprogramowaniem treningowym, ponieważ trenażer będzie działał jako pomost i przesyłał dane do FE-C ANT+ oraz protokoły FTMS BLE. Jest to przydatne w przypadku niektórych platform (np. Apple TV), które obsługują tylko dwa równoległe czujniki Bluetooth Smart. Justo jest również w stanie stworzyć „wirtualny” monitor tętna w przypadku korzystania z programów, które nie są kompatybilne z protokołem „prawdziwego” monitora tętna, tj. gdy używasz monitora tętna Bluetooth® podczas korzystania z urządzenia ANT+®. W takim przypadku Justo przełączy protokół i prześle te same dane pochodzące z monitora HR do programu podłączonego do Twojego urządzenia.

  • Rodzaj osi - tył 130 mm 135 mm 142 mm
  • Interaktywny Tak
  • Kaseta w zestawie Nie
  • Maksymalne nachylenie 24%
  • Napęd bezpośredni Tak
  • Pod hamulce tarczowe Tak
  • Rodzaj oporu Elektromagnetyczny
  • Zwift Tak
  • Indeks EL0211001

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności

Loading...