Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)
  • -15%
Trenażer ELITE Qubo Power Mag B+
Trenażer ELITE Qubo Power Mag B+
Trenażer ELITE Qubo Power Mag B+
Trenażer ELITE Qubo Power Mag B+
Trenażer ELITE Qubo Power Mag B+
Trenażer ELITE Qubo Power Mag B+

Trenażer ELITE Qubo Power Mag B+

Dostawa w 24h
1 099,00 zł 1 299,00 zł -15,4%
Brutto
Time left

 

QUBO POWER MAG SMART B+ należy do kategorii trenażerów Smart Home. Transmisja danych jest bezprzewodowa i wykorzystuje protokoły komunikacyjne ANT+™ (Power and Speed&Cadence) oraz Bluetooth Smart. Sesje treningowe są zarządzane za pomocą aplikacji My E-Training na smartfony i tablety z systemem iOS i Android, która tworzy zróżnicowane i stymulujące sesje treningowe w pomieszczeniach. QUBO POWER MAG SMART B+ może być również używany z innymi platformami do kolarstwa wewnętrznego (które zazwyczaj wymagają płatnej subskrypcji), takimi jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

Profesjonalne sesje szkoleniowe

QUBO POWER MAG SMART B+ to trenażer domowy, który powstał, aby sprostać wymaganiom profesjonalistów, którzy nieustannie przyczyniają się do rozwoju produktów swoimi opiniami. Jest to idealny trener domowy do pełnej tradycyjnej sesji treningowej, która jednocześnie jest skierowana do internetowej społeczności rowerowej dzięki technologii Smart. Teraz trening może być jednocześnie profesjonalny i zabawny. Trening, gry i społecznościowe łączą się w jednym rozwiązaniu, które zawsze zapewnia nowe i ekscytujące wrażenia.

Wałek elastożelowy

Czerwona rolka (obszar, na którym spoczywa koło) jest wykonana z Elastogel (średnica 30 mm), ekskluzywnej mieszanki poliuretanowej opracowanej i przetestowanej przez ELITE. Poprawia to przyczepność opony, zmniejsza hałas pochodzący z tarcia wałka o oponę o 50% i zużycie opony o 20%.

Skuteczność systemu Crono

Ekskluzywny system kompasu Crono został zaprojektowany i rozwijany przez ELITE od wielu lat i wiernie odwzorowuje zachowanie roweru na drodze. Waga sportowca bezpośrednio wpływa na trenażer, bazując na mechanizmach pedałowania na szosie. Wpływa to na moc wyjściową, na przykład przy prędkości 30 km/h rowerzysta o wadze 90 kg wywiera inną moc niż rowerzysta o wadze 60 kg. To nie jednostka dostosowuje się do opony, to opona idealnie ustawia się na jednostce oporu.

Bardzo dokładny trening

Wszystkie trenażery Elite polegają na natychmiastowym przesyłaniu danych dotyczących mocy, prędkości i rytmu pedałowania, aby umożliwić Ci osiągnięcie bardzo konkretnego i dokładnego planu treningowego. Aby zmierzyć rytm, nasze urządzenia wykorzystują praktyczną technologię bezczujnikową, która potrafi wykrywać tempo pedałowania bez konieczności instalowania czujników na ramie roweru. Większość naszych trenażerów mierzy kadencję pedału poprzez analizę zmian prędkości, podczas gdy nasze interaktywne Direto i Drivo II mierzą kadencję poprzez analizę mocy za pomocą innowacyjnego wbudowanego miernika mocy OTS.

017196
Nowy produkt
2019-09-19
Brak opini
Przewoźnik Informacje Cena
Kurier FEDEX Kurier FEDEX
Czas dostawy podany na stronie produktu.
Darmowa
Kurier FEDEX - POBRANIE Kurier FEDEX - POBRANIE
Czas dostawy podany na stronie produktu.
Darmowa
Wysepka - odbiór osobisty Wysepka - odbiór osobisty
Odbiór w sklepie - poinformujemy Cię o skompletowanym zamówieniu
Darmowa

Szczegóły

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności