Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)
  • -19%
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno
Trenażer ELITE Turno

Trenażer ELITE Turno

Wysyłka w 24h
2 199,00 zł 2 699,00 zł -18,53%
Brutto
Time left

Kalkulator kredytowy

 

Dokładność to mocna strona TURNO. Czujnik Misuro B+ jest kalibrowany ad hoc na każdym trenażerze domowym za pomocą bardzo dokładnego ergometru. Każdy trenażer domowy jest mapowany, a jego krzywe mocy są przechowywane w jego czujniku, korygując w ten sposób potencjalne tolerancje produkcyjne, które mogą się pojawić.  

Łączność

TURNO jest sklasyfikowany jako Trenażer Smart Home (nie interaktywny). Transmisja danych odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem protokołów komunikacyjnych ANT+™ (Power and Speed&Cadence) oraz Bluetooth Smart. Sesje treningowe są monitorowane za pomocą aplikacji My E-training na smartfony i tablety z systemem iOS i Android, aby zapewnić urozmaiconą i stymulującą sesję treningową w pomieszczeniu. TURNO można również używać z innymi platformami do kolarstwa wewnętrznego (które zazwyczaj wymagają płatnej subskrypcji), wśród których są: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

Trening i zabawa!

TURNO jest idealnym rozwiązaniem dla tych metodycznych i wymagających kolarzy, którzy wymagają samodzielnego zarządzania rytmem, czasem i intensywnością treningów zarówno w hali, jak i na szosie. Wysoce profesjonalny trenażer domowy, który staje się zabawnym instrumentem dzięki nowoczesnej technologii, którą wykorzystuje, łącząc użyteczność i skuteczność bardziej tradycyjnej sesji szkoleniowej z dreszczykiem emocji w sieci.

Dokładne treningi rowerowe

Wszystkie trenażery Elite polegają na natychmiastowym przesyłaniu danych dotyczących mocy, prędkości i rytmu pedałowania, aby umożliwić Ci osiągnięcie bardzo konkretnego i dokładnego planu treningowego. Aby zmierzyć rytm, nassze urządzenia wykorzystują praktyczną technologię bezczujnikową, która potrafi wykrywać tempo pedałowania bez konieczności instalowania czujników na ramie roweru. Większość naszych trenerów mierzy kadencję pedału poprzez analizę zmian prędkości, podczas gdy nasze interaktywne Direto i Drivo II mierzą kadencję poprzez analizę mocy za pomocą innowacyjnego wbudowanego miernika mocy OTS.

Praktyczność

Ramę można szybko złożyć, gdy nie jest używana, zajmuje bardzo mało miejsca podczas przechowywania, a także zawiera zintegrowany uchwyt, który znacznie ułatwia transport.

017197
Nowy produkt
2019-09-19
Brak opini
Przewoźnik Informacje Cena
Wysepka - odbiór osobisty Wysepka - odbiór osobisty
Odbiór w sklepie - poinformujemy Cię o skompletowanym zamówieniu
Darmowa
Kurier DHL Kurier DHL
Czas dostawy podany na stronie produktu.
Darmowa
Kurier DHL - POBRANIE Kurier DHL - POBRANIE
Czas dostawy podany na stronie produktu.
Darmowa

Szczegóły

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności