Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
Trenażer ELITE Nero
Trenażer ELITE Nero
Trenażer ELITE Nero

Trenażer ELITE Nero

EL0182001
 • Maksymalna moc: 760 W
 • Maksymalne nachylenie: 7 %
Przewiń do pełnej specyfikacji keyboard_arrow_down
-32%
2 499,00 zł 3 699,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 999,00 zł
Produkt jest dostępny!

  Kup teraz, otrzymasz pojutrze!

  Super! Wyślemy Ci ten produkt za darmo!

  Loading...
  Weź w leasing LeaseNow

  30 dni na zwrot

Wzięliśmy wszystkie najlepsze cechy Quick-Motion, takie jak design, system pływania i komfort, zrobiliśmy go czarny, agresywny, sportowy… ale to nie wystarczyło. Dlaczego nie miałby być interaktywny? Oto NERO, nowy interaktywny wałek Elite. Łączy w sobie innowacyjność Quick Motion i interaktywność Arion Digital Smart B+. Technicznie sprawny i atrakcyjny wygląd, Nero ma wszystko, aby zapewnić sportowcom zabawny i stymulujący trening. To pierwszy walec wyposażony w koło zamachowe (tak naprawdę dwa koła zamachowe). Zapewnia płynną i naturalną jazdę.

Interaktywność

NERO to interaktywna rolka, która współpracuje z wszelkiego rodzaju aplikacjami, oprogramowaniem, komputerami i urządzeniami (smartfonami i tabletami) z systemami IOS, Android, MacOS i Windows. Dostosowuje swój opór w zależności od sesji treningowej, którą wykonujesz. Nero wykorzystuje protokoły komunikacji bezprzewodowej ANT+ i Bluetooth do natychmiastowego wysyłania wszystkich danych treningowych do programów, aplikacji i oprogramowania. Jego zdolność do bezprzewodowej komunikacji z większością dostępnych programów i aplikacji daje rowerzystom tę zaletę, że mogą wybierać spośród wielu różnych sesji treningowych.

Innowacja

Przed NERO rolki nigdy nie wyróżniały się niesamowitą krągłością pedałowania. Aby ulepszyć, zaimplementowaliśmy dwa koła zamachowe w tylnych rolkach. Dzięki temu przyjętemu rozwiązaniu okrągłość pedałowania Nero jest 1200 razy większa niż w przypadku Quick-Motion. Rzeczywiście, kiedy jeździsz na Nero, poczujesz się tak, jakbyś jechał na zewnątrz, nawet gdy napotkasz podjazd. Jazda na rolce na początku nie jest łatwa. Skakanie na niestabilnym rowerze może być trudne, a czasem przerażające. Z Nero nie masz powodów do obaw. Krok został zintegrowany, aby wspomóc jeźdźca. Dzięki temu zintegrowanemu stopniowi zawodnik ma solidną podstawę, gdy nadchodzi czas rozpoczęcia jazdy lub gdy kończy sesje treningowe. Co więcej, po zakończeniu sesji treningowej możesz łatwo złożyć stopień, który doskonale znika w projekcie Nero

System pływający

Nero wchłonął wszystko, co najlepsze z Quick-Motion. Rzeczywiście, jedną z głównych cech NERO jest system pływający. Ułatwia zbliżanie się do rolek, ponieważ pochłania gwałtowne ruchy, typowe dla początkowego braku pewności siebie, i delikatnie je cofa. Oznacza to, że w ciągu kilku minut nawet mniej doświadczony sportowiec może łatwo przyzwyczaić się do NERO i sprawnie trenować na tego typu rolce. Ponadto system pływania zaimplementowany w NERO znacznie poprawia wszystkie gesty sportowe wykonywane przez bardziej doświadczonych użytkowników, takie jak np. stanie podczas jazdy na rowerze. W rzeczywistości pochłania szybkie ruchy typowe dla treningu poza siodełkiem i stopniowo je przywraca.

Ekscytujący

Największą różnicą między NERO a Quick-Motion jest interaktywność. Trzypoziomowa jednostka magnetycznego oporu Q-M zostaje zastąpiona nową interaktywną jednostką. Urządzenie to jest w stanie symulować nachylenie do 7%, co jest znaczącym procentem biorąc pod uwagę rodzaj produktu, np. walec. Oznacza to, że trening na tym wałku staje się interaktywny, zabawny i ekscytujący. Liczne aktywności sportowe, które można wykonywać na tej rolce łączą się z możliwością korzystania z różnego rodzaju oprogramowania dostępnego obecnie na rynku. Zmierz się ze wspinaczką - albo z filmu Elite Real, albo z wirtualnego świata Zwift - na NERO; możesz poczuć opór, który nieustannie się zmienia, aby dać ci prawie całkowicie prawdziwe doświadczenie.

 • Dodatkowe 944 - 1124 mm
 • Maksymalna moc 760 W
 • Maksymalne nachylenie 7 %
 • Rodzaj oporu Magnetyczny
 • Smart Tak
 • Zwift Tak
 • Indeks EL0182001

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Niektórzy producenci oferują możliwość przedłużenia gwarancji. Szczegółowe warunki przedłużonej gwarancji znajdziesz na poniższych informacjach od producentów: Specialized, Scott, Kross, Puky, Unibike, Marin Bikes

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...