Bagażnik rowerowy KROSS Libertyrack Carrymore 24 - 29

T4CBA000086

Kolor:

179,99 zł
Produkt jest dostępny!

  Kup teraz, otrzymasz pojutrze!

  Loading...
  Weź w leasing LeaseNow

  30 dni na zwrot

Musisz zadbać o maksymalizację możliwości swojego roweru, jeśli jest on Twoim podstawowym środkiem komunikacji. Tylny bagażnik montowany do sztycy podsiodłowej KROSS Libertyrack Carry More ułatwi Ci przewożenie zakupów, sakw rowerowych czy kosza montowanego na bagażniku.

Z pewnością zaskoczy Cię on swoją użytecznością, a codzienne zakupy czy dojazdy do pracy staną się dużo przyjemniejsze. Zrezygnuj z przewożenia bagażu w plecaku na rzecz dużo bardziej wydajnego rozwiązania.

Bagażnik rowerowy KROSS Libertyrack Carry More można zamontować nawet w rowerze nie wyposażonym w otwory montażowe. Jest to możliwe dzięki bezpośredniemu mocowaniu do wspornika siodełka. Dzięki sybkozamykaczowi możliwy jest szybki montaż oraz – w razie konieczności – zdjęcie bagażnika. KROSS Libertyrack to uniwersalny bagażnik rowerowy umożliwiający przewiezienie bagażu o wadze do 10 kg. Wykonany został z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Bagażnik pasuje do rowerów z kołami od 24 do 29 cali.

 • Nośność 10 kg
 • Rodzaj Na sztyce
 • Indeks T4CBA000086
 • EAN13 5902262008556

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Niektórzy producenci oferują możliwość przedłużenia gwarancji. Szczegółowe warunki przedłużonej gwarancji znajdziesz na poniższych informacjach od producentów: Specialized, Scott, Kross, Puky, Unibike, Marin Bikes

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...