Lista produktów marki CONTINENTAL

Opony i dętki rowerowe Continental to doskonała propozycja do każdego jednośladu - poznaj pełną ofertę marki w naszym sklepie rowerowym.

Znaleźliśmy 75 produkty spełniające wybrane kryteria

keyboard_arrow_down

W dynamicznym świecie, który zmienia się w złożony sposób, zawsze pojawiają się nowe wyzwania. Jak zapewnić ludziom bezpieczną, czystą i wydajną mobilność? Jak można uniknąć wypadków i obniżyć emisję? Jak radzimy sobie z rosnącą cyfryzacją i łącznością naszego świata? Jak sprawić, by mobilność była dostępna dla wszystkich? I jak zainspirować pracowników i potencjalnych pracowników?

Podstawą do sprostania tym wyzwaniom jest silna marka. W końcu Continental to znacznie więcej niż tylko logo - "Branding podąża za strategią". Marka to sposób na pokazanie, co kryje się za produktami i rozwiązaniami: kultura, sposób, w jaki działa Continental i za czym się opowiada. Marka Continental jest zorientowana na przyszłość - z ponad 150-letnią historią, strukturą, charakterem i osobowością, nie wspominając o niepowtarzalnym designie.

Zapraszamy do zapoznania się z marką Continental. Co reprezentuje i co oznacza. I w jaki sposób spełnia obietnicę swojej marki: Przyszłość w ruchu.

Slogan Continental przedstawia ich wizję, dążenie, wartości, zachowanie i standardy w jednym skoncentrowanym i emocjonalnym wyrażeniu. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ ludzie poruszają się, gdy są poruszeni. Wydaje się więc naturalne, że motywem przewodnim może być tylko: Przyszłość w ruchu.

Logo - czyli znak towarowy - w znacznym stopniu przyczynia się do rozpoznawalności i wyjątkowości marki Continental. Musi mieć nowoczesny, ponadczasowy i wszechstronny design, który można zastosować we wszystkich rodzajach mediów na całym świecie.

W logo marki tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jego cechy pozostają charakterystyczne od wielu lat. Czytelność i wysokość liter oraz znak słowny nadają się do wdrożenia w szerokim zakresie mediów, a także są zoptymalizowane do użytku w małych aplikacjach, zwłaszcza cyfrowych. Ikona jest pewna siebie, zwinna i łatwa do rozpoznania za napisem.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz opony rowerowe i dętki Continental. Produkty wykonane z wykorzystaniem długiego doświadczenia marki, zapewniające bardzo dobre wrażenia z jazdy i wysoką niezawodność.

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...