Poznaj markę Kross

Hasło marki Kross "Nic nie musisz. Wszystko możesz" pokazuje, że marka ta skupia się na tworzeniu rowerów i akcesoriów dla pasjonatów, którzy kochają jazdę na rowerze i potrafią wyczuć prawdziwą magię w tej czynności. To hasło ma budzić w użytkownikach produktów Kross energię i zachęcać ich do działania, tak, by rower stał się ważną częścią życia, a nie wyłącznie jego dodatkiem.

Rowery elektryczne Kross

W ofercie marki Kross znajdziemy liczne propozycje rowerów elektrycznych. Począwszy na najbardziej pożądanych modelach trekkingowych i górskich, przez miejskie, aż po wszechstronne propozycje składane.

Gravele Kross

Rowery gravelowe to świetna opcja dla osób poszukujących sportowego, zwinnego pojazdu o szerokich możliwościach. Na takich modelach możemy trenować w trudniejszych terenach, podróżować z licznymi bagażami, jak i po prostu codziennie się przemieszczać. Gravele Kross wyróżniają się wśród konkurencji przystępną ceną i zastosowaniem bardzo dobrych komponentów.

Z Kross odwiedzisz góry i lasy

Rowery górskie Kross występują w wielu opcjach, by każdy mógł łatwo znaleźć propozycję dostosowaną do swoich oczekiwań i poziomu umiejętności. Znajdziesz tu zarówno modele dla początkujących amatorów kolarstwa MTB, jak i wyposażone w pełne zawieszenie maszynki do cięcia po szlakach.

Revo Virtual Suspension

Zawieszenie RVS to autorska technologia firmy Kross. Oparta jest na koncepcji wirtualnego punktu obrotu, który zmienia swoje położenie wraz z ruchem tylnego koła. Dzięki temu zawieszenie działa niezależnie od sił napędu i hamowania, eliminując bujanie przy pedałowaniu i zachowując czułość przy każdym położeniu.

Efficient Single Pivot Suspension

Efektywne zawieszenie o pojedynczym punkcie obrotu (EPS) to nowoczesna technologia, która zapewnia rowerzystom większą efektywność i trakcję. Zawieszenie to opiera się na jednym punkcie obrotu, który znajduje się w pobliżu tylnego koła. Dzięki temu zawieszenie jest bardziej neutralne podczas pedałowania, przeciwstawiając się niejednolitym siłom nacisku na pedały.

Shimano Steps

Zastosowane w rowerach elektrycznych Kross napędy - między innymi z serii Shimano Steps - zapewniają doskonałe wsparcie jazdy. Napęd dobierany pod względem potrzeb płynących z przeznaczenia jednośladu, pozwala wyciągnąć maksimum przyjemności z jazdy.

Rowery Kross dla dzieci

Dziecięce i juniorskie rowery Kross to świetny sposób na wprowadzenie pociechy w świat kolarstwa. Dostępne w przystępnych cenach modele wyróżniają się konstrukcjami dostosowanymi do potrzeb najmłodszych rowerzystów.

Akcesoria, części i odzież rowerowa marki Kross

Każdy rowerzysta zna rolę, jaką grają dodatki w czasie jazdy na dwóch kółkach. Marka Kross oferuje szeroki wybór produktów, dzięki którym przemieszczanie się jest jeszcze bardziej komfortowe i zapewniające radość.

Odzież rowerowa Kross

Odzież rowerowa, kaski i okulary Kross - z takim zestawem możesz wygodnie wyruszyć w każdą podróż! Dobierając modele pod kątem swoich preferencji w ofercie tej marki z pewnością znajdziesz komplet, który pozwoli Ci wygodnie jeździć, a dodatkowo wyróżni się przystępną ceną.

Akcesoria Kross

Części rowerowe, akcesoria - małe dodatki, bez których nie wyobrażamy sobie roweru. Marka Kross w swojej ofercie posiada między innymi koszyki na bidon i bidony, błotniki i pompki. Znajdziemy tu również dbające o nasze bezpieczeństwo lampki rowerowe i dzwonki, a także zabezpieczające rower zapięcia.

Rozpocznij swoją podróż z marką Kross

Niezależnie od Twojego zaawansowania czy destynacji - każda podróż z produktami Kross stanie się niesamowitą wyprawą. Przystępne ceny i wysoka jakość charakteryzujące rowery Kross, jak i wszystkie inne produkty tej marki, pozwalają każdemu znaleźć w ofercie tej marki model dopasowany do potrzeb.

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...