Zadzwoń teraz 585223580

Zamknij (x)

Masz pytanie?

Skorzystaj z naszej infolinii, nasi pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania. Pomogą Ci także złożyć zamówienie w sklepie.

Kochamy rowery. To nasze życie, pasja i biznes. Właśnie z tego powodu WYSEPKA funkcjonuje na mapie Trójmiasta już od 30 lat. Wierzymy, że rower jest dobry na wszystko i dla wszystkich. To wolność i pozytywny styl życia. To ludzie, natura i emocje. Dlatego stworzyliśmy miejsce gdzie każdy znajdzie sprzęt o którym marzył, dopasowany do potrzeb i własnego charakteru.

Oferta WYSEPKI to wybór najlepszych produktów dostępnych na rynku. Jesteśmy zawodowcami dlatego autoryzowaną sprzedaż powierzyły nam czołowe rowerowe marki jak Specialized, Scott, Kross, Unibike czy Puky, a także Thule, Camelbak, Topeak, Basil, Ortlibe i inne. Poza sklepem stacjonarnym w Hali Olivia w Gdańsku, zakupów można dokonać także przez internet na stronie www.wysepka.pl.

olivia@wysepka.pl

Odpowiadamy w ciągu 24h

+48 58 522 35 80

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: zamknięte

Salon Rowerowy Wysepka - Hala Olivia

ul. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk Oliwa
tel. 58 522 35 80

Studio Retul Fit (Bike Fitting)

retulfit@wysepka.pl
Adam Żabiński
tel. 58 522 35 86

Napisz do nas

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa Politykę prywatności