Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
Opona zwijana CONTINENTAL Grand Prix 4-Season - 1
Opona zwijana CONTINENTAL Grand Prix 4-Season
Opona zwijana CONTINENTAL Grand Prix 4-Season
Opona zwijana CONTINENTAL Grand Prix 4-Season - 2

Opona rowerowa CONTINENTAL Grand Prix 4-Season

CO0100175

Rozmiar:

-27%
249,00 zł 339,00 zł
Produkt jest dostępny!

Opona szosowa CONTINENTAL Grand Prix 4-Season została stworzona jako opona całoroczna, czyli z tą oponą nie musisz obawiać się złych warunków atmosferycznym ani jakichkolwiek dziur na trasie. To ogumienie jest ekstremalnie wytrzymałe, a na dowód tego, zawodowi kolarze używają tych opon podczas wyścigu Paris Roubaix. Za tak niesamowitą wytrzymałość i przyczepność odpowiadają specjalny bieżnik oraz potrójny oplot wraz ze wzmocnieniami: DuraSkin i Vectran.

Technologie:

  • DuraSkin

  • Vectran

Opony z ochroną ścianek bocznych DuraSkin® muszą być w stanie toczyć się przez wszelkie przeszkody. Są używane w najtrudniejszych warunkach. Na rowerach kurierów opony te ocierają się o krawężniki, a na rowerach turystycznych przejeżdżają całe kontynenty, bez skazy. W kolarstwie wyścigowym stawiają czoła tak ciężkim próbom, jak wyścig Paryż-Roubaix. Wysokiej jakości materiał poliamidowy chroni osnowę opony przed najgorszymi warunkami. Opony te są bardzo rozpoznawalne dzięki brązowym ściankom bocznym.

Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny (LCP). Materiał Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak nić pajęcza, Vectran™ ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.

  • Rodzaj Zwijana
  • Indeks CO0100175
  • EAN13 011940

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...