Lista produktów marki RESTRAP

Torby rowerowe Restrap wykonywane ręcznie w Wielkiej Brytanii to wysokiej jakości propozycja dla miłośników klasycznego stylu i maksymalnej wytrzymałości.

Znaleźliśmy 28 produkty spełniające wybrane kryteria

keyboard_arrow_down

Życie zaczęło się w pokoju na tyłach domu w 2010 roku. Na jednej maszynie do szycia założyciel Nathan tworzył paski do pedałów, najpierw dla siebie, a następnie dla swoich przyjaciół. Zainteresowanie rosło, podobnie jak Restrap, a Nathan rozwinął swoje zainteresowanie, aby opracować pełną gamę toreb, produktów do bagażu i akcesoriów dostępnych dzisiaj.

Tylny pokój szybko stał się zbyt mały. Dziś Restrap zajmuje duży warsztat w Leeds i stał się zgranym zespołem mechaników, projektantów, rodziny i przyjaciół. Restrap jest dumne z korzeni w Yorkshire i krajobrazu, który inspiruje ich markę. Zainwestowali w najwyższej klasy maszyny, aby zapewnić, że ich produkty są nadal wytwarzane ręcznie, w Wielkiej Brytanii, przy użyciu zrównoważonych materiałów i lokalnej siły roboczej.

Wśród pracowników jest zespół entuzjastów outdooru. Kiedy nie szyją, są poza domem i poddają swoje produkty rygorystycznym testom, sprawiając, że oni i ich rzeczy są tak mokre, zabłocone i dobrze używane, jak to tylko możliwe.

Możesz mieć pewność, że wszystko, co robią, jest wykończone w najwyższym standardzie i dostosowane do najlepszych wrażeń użytkownika. Ponieważ wszystko produkują we własnym zakresie, są w stanie prowadzić prawdziwie zrównoważoną i odpowiedzialną działalność. Mając pełną kontrolę nad wszystkimi procesami, utrzymują ilość odpadów na niskim poziomie i zmieniają przeznaczenie oraz poddają recyklingowi wszystko, co mogą.

Ponieważ dbają o środowisko, w którym uwielbiają jeździć, pozyskują wszystkie materiały tak lokalnie, jak to możliwe, utrzymując swoje ślady węglowe na niskim poziomie. Mogą również zagwarantować, że wszystkie ich produkty są przyjazne dla wegan, a ich opakowania, które je chronią i w których wysyłają, w 100% nadają się do recyklingu lub biodegradacji.

W Restrap podstawą są trzy zasady: projektuj, buduj i jeźdź. Ich produkcja oznacza, że są liderami na rynku, jeśli chodzi o przemyślany projekt. Każda część ich produktów jest starannie przemyślana, a funkcjonalność jest najważniejsza we wszystkim, co tworzą.

Od ich wiodących na rynku toreb po innowacyjne okucia i systemy montażowe, możesz być pewny, że stawiają funkcjonalność na pierwszym miejscu, dzięki czemu ich produkty są najlepsze, jakie mogą być. Testując wszystko, co sami tworzą, szybko i skutecznie wprowadzają opinie, aktualizacje i zmiany w życie.

W konstrukcji wszystkich produktów Restrap wykorzystuje najwyższej jakości tkaniny i materiały. Nie pozostawiają oni kamienia na kamieniu, jeśli chodzi o pozyskiwanie najlepszych dostępnych materiałów, ponieważ wiedzą, że ich torby muszą być w stanie wytrzymać wszystko, co zostanie na nie rzucone.

Starannie dobrane tkaniny wykorzystywane są indywidualnie, biorąc pod uwagę ich wymagane właściwości, takie jak trwałość, waga i odporność na ścieranie. W ten sposób mogą zapewnić, że ich produkty spełniają wysokie wymagania klientów i ich najtrudniejsze przygody.

W naszym sklepie znajdziesz torby, sakwy i akcesoria do nich marki Restrap. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonalnością, by zapewniać długotrwałą wytrzymałość w każdych warunkach.

check Produkt dodany do porównania.

check Produkt dodany do listy życzeń

Loading...